App Store Google Play

Миколай про тебе не забуде: Благодійна акція шукає волонтерів

06.12.2017 15:40
Миколай про тебе не забуде: Благодійна акція шукає волонтерів

11 грудня у Дніпрі буде проведено відкриття Фабрики св. Миколая в рамках благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». Про це повідомляє Дніпроград зі слів координаторів акції у Дніпрі.

Акція «Миколай про тебе не забуде» стартувала першого грудня й набирає обертів, тому зараз представники акції знаходяться у пошуку волонтерів – помічників св. Миколая. Кожен має змогу стати уособленням св. Миколая та принести радість дітям з малозабезпечених сімей. Немає ніяких обмежень ні вікових, ні соціальних. Бажаючі можуть прийняти участь працюючи на фабриці, канцелярії, збирати подарунки у супермаркетах формувати та розносити подарунки. Власники автомобілів мають можливість стати водіями Святого Миколая та розвозити волонтерів по домівках дітей. Також будь-який житель міста може організувати централізований збір подарунків у себе на роботі чи навчанні.

Отже, волонтери можуть долучитись до Фабрики св. Миколая. У цьому році вона буде знаходитись у школі №46, що за адресою вул. Робоча, 75 А. Урочисте відкриття фабрики відбудеться о 15 годині.

Щоб зареєструватись волонтером потрібно заповнити електрону google-форму на сайті акції або просто зателефонувати координатору.

Більш детально про акцію можна дізнатися за посиланням, на сторінці Facebook або за телефоном (096)9334036 – Ніна Медвєдєва, координатор акції «Миколай про тебе не забуде» у Дніпрі.

«Також у цьому році у пакуванні подарунків приймуть участь воїни АТО. Це буде як своєрідна відповідь від воїнів, так як зазвичай діти протягом року допомогають робити подарунки на схід», - зазначила Ніна Медвєдєва.

Пакування та організація подарунків будуть відбуватись до 16 грудня, 16-19 грудня вже будуть розвозити пакунки дітям. Усіх охочих закликають прийняти участь у доброму ділі.

Нагадаймо, що на вихідних відбувся благодійний концерт у підтримку акції.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...