App Store Google Play

Обласна влада привітала дніпровських волонтерів з їх "професійним" святом

04.12.2017 20:30
Обласна влада привітала дніпровських волонтерів з їх "професійним" святом

Сьогодні, 4 грудня, напередодні Всесвітнього дня волонтера голова обласної ради завітав до найбільших волонтерських центрів Дніпра та привітав тих дніпрян, які протягом останніх років підтримують їх життєдіяльність. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

«Наша область є прифронтовою, саме тому волонтерський рух Дніпропетровщини став міцним щитом на шляху ворога і залишається ним досі, він є чи не найчисленнішим! З нагоди Дня волонтера вітаю усіх причетних, шкода, що заїхати до кожного не має фізичної можливості, але віртуально тисну руку всім!» - повідомив Гліб Пригунов.

Голова облради завітав у три найбільші центри волонтерської допомоги - лікарню імені Мечникова, Вокзал 24 та військовий шпиталь. 

У обласній лікарні Мечникова першими приймали важкопоранених зі сходу України, тут знаходиться центр прийому допомоги, де кожен може долучитися до доброї справи.Другим великим центри є куточок на залізничному вокзалі Дніпра, де військові мають можливість перепочити або дізнатися корисну для них інформацію. Ідея створення куточку для бійців та їх родин з’явилась у 2015. Дніпровський вокзал – станція, через яку проїжджають бійці на фронт і з фронту, їх рідні та близькі. Задіяно у проекті 120 чоловік. За 3 роки через волонтерів вокзального центру пройшли приблизно 130 тисяч військових.

«Усім потрібно десь перечекати, випити чаю, перекусити, потрібно допомогти із транспортом та квитками. Втім, найголовніша причина, чому ми створили цей пункт, – це, аби бійці мали своє місце, призначене для відпочинку, аби вони не були, наче загублені та непотрібні на вокзалі», - зазначила Наталія Хазан, волонтер Вокзалу 24.

Не забули привітати і волонтерів, які допомогають військовому шпиталю Дніпра. З 2014 року тут надали підтримку близько 18 тисячам захисників з усієї України.

«У 2014 при повному навантаженні ніяку статистику не вели, але на картку, яку ми зареєстрували у 2015 на сьогодні від жителів всієї України прийшло майже 100 тисяч гривень. Усі допомагають, чим можуть. Люди купляють їжу, готують самі і приносять нам, одна жінка зі Львову кожного місяця із власної зарплатні висилає нам від 200 до 500 гривень», - розповіла Олександра Каладжиєва, волонтерка центру у військовому шпиталі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...