App Store Google Play

В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

02.12.2017 15:00
В Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії від іноземного професора

Сьогодні, другого грудня, в Опіковому центрі Дніпра відбувся майстер-клас з мікрохірургії за участю команди місцевих лікарів та гостя - професора Джона Піо Хонг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку голови облради Гліба Пригунова у Facebook.

Мета центру - надати шанс особам з інвалідністю повноцінно жити. У зв’язку з цим, лікарі відновлюють кінцівки, лікують поранення, що не загоюються. Вони підкреслюють, що це не косметична пластика, а реконструктивна хірургія. Перед медиками стоїть завдання поєднати тканини, нерви та судини, діаметр яких менший міліметра.

Гліб Пригунов зазначив, що хірурги мають великий досвід у поверненні кінцівок, адже за час воєнних дій вони допомогли 400 пораненим бійцям.

Крім того, сьогодні команда взялася оперувати двох хворих. У одного з них майже повністю відсутній скальп, а іншому запланували відновити функції втраченої стопи.

«Було приємно почути від професіонала зі світовим ім’ям ще одне підтвердження високого рівня наших хірургів на чолі з керівником Опікового центру Сергієм Слєсаренко. Дякую за вашу роботу та відданість справі, важливість якої дійсно неможливо переоцінити», - додав Пригунов.

Раніше повідомлялося, що голова Дніпропетровської облради Гліб Пригунов вважає, що після прийняття реформи фінансування медицини з державного бюджету, рівень лікарів та обслуговування пацієнтів значно покращаться.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...