App Store Google Play

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

02.12.2017 12:00
На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо порушень прав родичів загиблих воїнів

На Дніпропетровщині тривають розслідування щодо відмови сплачувати одноразову грошову допомогу родинам загиблих на Сході України воїнів. Про кримінальні провадження повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Як зазначається, військова прокуратура продовжує захищати законні інтереси військовослужбовців, в тому числі тих, які загинули на передовій у Східних областях України.

Ураховуючи те, що члени сімей загиблих воїнів є особливо незахищеною категорією громадян, трапляються непоодинокі випадки відмови або умисної невиплати одноразової грошової допомоги.

Важливо, що виплати належать родинам згідно із Законами України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Наприклад, у 2016 році військовий прокурор області захищав в суді інтереси членів сім’ї загиблого бійця. Міністерство оборони України зобов’язало виплатити одноразову грошову допомогу родині загиблого в розмірі 609 тисяч гривень.

Однак рішення ігнорувалось, а 18 серпня 2017 відділ примусового виконання рішень Департаменту Мінюст України відкрив виконавче провадження.

Проте, незважаючи на вищевказані міри, до теперішнього часу службові особи Міноборони України не виплатили соціальну допомогу членам сім’ї загиблого.

Як наслідок, військова прокуратура Дніпропетровської області розслідує кримінальне провадження за невиконання судового рішення. Наразі досудове розслідування з приводу проваджень триває.

Раніше повідомлялося, що на Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни зі Сходу України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...