App Store Google Play

Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

01.12.2017 17:40
Рідне місто з іншого ракурсу: у Дніпрі проходить відкритий конкурс архітектурного скетчу

У Дніпрі першого лютого стартує конкурс архітектурного скетчу. Про це повідомляє Дніпроград зі слів організаторів та учасників конкурсу.

Темою даного конкурсу є рідне місто Дніпро. Від учасників очікується творчій погляд та неординарний підхід до виконання завдання. Urban Sketch - це погляд творчої людини на навколишню дійсність.

«Перш за все, ціль конкурсу - виявити неординарних творчих художників нашого міста і показати їм як їх творчість буде виражати навколишню дійсність. Приймати участь у конкурсі малюнку буде необмежена кількість людей, тільки на початку конкурсу у нас вже є більше півсотні охочих», - розповів Михайло Кислов, художній редактор альманаху «Фронтир міста».

Організатори конкурсу хочуть звернути увагу учасників саме до історичних будівель нашого міста, відволікати громадськість від гучних сучасних архітекторів і залучити інтерес до історичної спадщини, яка в нас є досить серйозною.

Після проведення конкурсу буде опубліковано буклет з вибраними роботами, а в кінцевому результаті буде виставка усіх учасників.

Конкурс архітектурного скетчу буде тривати з 1 до 21 лютого. Вимог до роботи досить небагато, що дає учасникам великий простір для фантазії. Кожен має змогу подати тільки одну роботу, але вона може складатися з циклів присвячених одній локації. Ці роботи повинні бути об’єднанні якимось творчим замислом чи ідеологією.

Нагадаймо також, що у Дніпрі проходить вистака "несучасного мистецтва".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...