App Store Google Play

У Дніпрі турецькі бізнесмени поділились досвідом створення індустріальних парків

30.11.2017 12:40
У Дніпрі турецькі бізнесмени поділились досвідом створення індустріальних парків

Сьогодні, 30 листопада, у Дніпрі стартував українсько-турецькій форум бізнес-співробітництва з питань створення індустріального парку. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення – приміщення будинку губернатора.

Модератором панелі, присвяченої індустріальним паркам виступив депутат міськради та директор КП «Агентство розвитку Дніпра» Володимир Панченко. Він підкреслив важливість форуму для обміну економічним досвідом та інтеграції бізнес-партнерів.

Експерти та потенційні партнери з Туреччини зазначили, що в Україні та безпосередньо у Дніпрі потрібно створювати не лише індустріальні парки, але й економічні зони, які популярні в усьому світі. Вони розповіли про власні механізми та результати запровадження програми регіонального розвитку у Туреччині.

«До 2005 року в Україні функціонували спеціальні економічні зони, які лише вимивали державні кошти, тому така система та всі пільги були ліквідовані з боку держави. Їхньою альтернативою стали індустріальні парки. Відповідно до закону, передбачаються пільги на землю, фінансування з центрального бюджету та можливість знизити кількість податків», - пояснив Володимир Панченко.

Під час неформальної частини програми бізнесмени обох країн обговорили перспективи співробітництва у різноманітних галузях промисловості.

Раніше повідомлялося, що представники Туреччини мають сприяти розвитку індустріального парку, адже розробили декілька подібних проектів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...