App Store Google Play

У Дніпрі реконструюють закинутий парк Зелений гай

30.11.2017 13:40
У Дніпрі реконструюють закинутий парк Зелений гай

У Дніпрі КП «Міська інфраструктура» реконструює парк Зелений гай. А точніше - його центральну алею. Місце відпочинку знаходиться у верхній частині проспекту Поля - між ТЦ «Славутич» і ЮМЗ. Сума договору - майже 19 млн грн. Однак поки що з бюджету виділили менше 4 мільйонів. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на Забеба.

Парк Зелений гай (колишній парк ім. Ленінського комсомолу) почали реконструювати в жовтні - після укладення відповідного договору з ТОВ «Промпроектенергобуд». Підприємство виграло тендер, погодившись виконати роботи за 18,958 млн грн. Керує підприємством з 2014 року Дмитро Брусниця. Кілька десятиліть тому на території парку планувалася велике будівництво - почали зводити житло для співробітників «Південмашу» та КБ «Південне». Але через небезпеки зсувів будівництво будинків заморозили, а зведені корпуси без мешканців стали притулком для безхатьків.

В останні роки парком ніхто не займався і він перетворився в дикі зарості. Більш того, в результаті підтоплень покосилася єдина дорога, яка веде від «Південмашу» до проспекту Поля. За словами директора КП «Міська інфраструктура» Наталії Басової, центральна алея, яка веде від ТЦ «Славутич» до вулиці Макарова, не входить в зону ризику.

«У цьому році нам виділили близько 3,7 млн ​​грн, в наступному році чекаємо ще трохи більше 15 млн грн. Ми повністю міняємо асфальтне покриття, сходи, бордюрний камінь, будуть нові лавочки, урни. Повністю оновлюємо вхід і вихід на алею», - розповіла Наталя Басова.

Також за її словами наразі парк реконструювати у повній мірі неможливо.

«Необхідні розробки цілих інститутів, оскільки загроза підтоплень доволі велика. Це - величезні суми», - констатує Наталія Басова.

Роботи по реконструкції центральної алеї парку Зелений гай планують завершити до вересня наступного року. До початку грудня в парку Зелений гай повинні змонтувати ковзанку. За це погодилися заплатити 1,79 мільйона гривень ТОВ «Техноцентр «Холод». Ковзанка розміститься біля центральної алеї між Поля і вул. Макарова. Основні роботи по монтажу повинні бути завершені до 1 грудня, але вона почне працювати дещо пізніше. На ковзанці, розміром 20х40 метрів, планують цілодобово проводити аматорські змагання з фігурного катання та хокею.

«Відкриття катка для городян плануємо на 23 грудня», - каже керівник КП «Міська інфраструктура» Наталія Басова.

Нагадаємо, у місті також планують реконструювати пляж на Монастирському острові.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Український літак був збитий іранською зенітною ракетою російського виробництва - ця інформація спецслужб та військових США ставить Зевладу перед простою дилемою.Або вимагати законного розслідування і...
В той час коли світові держави виходять з різних угод по скороченню озброєння та нарощують свою військову міць, готуючись відстоювати свої національни інтереси в будь якій частині світу, Україна навпа...
Максим Мірошниченко

У чомусь ми - вже Європа

Україна - це маленька країна. Маленька країна, яка знаходиться на території другої за площею держави Європи. З 2014-го року приблизно 10% території України знаходиться під управлінням Росії. А з ураху...
Коли запитуєш у різних куточках України - кого Ви знаєте з відомих людей пов'язаних з нашим містом Дніпро? Відповіді різні - Брєжнєв, Кучма, Бловатська, Катерина Друга, Петровський,.... ( дуже рідко з...