App Store Google Play

У Дніпрі обговорили значення українсько-турецького інноваційного виробництва

30.11.2017 19:00
У Дніпрі обговорили значення українсько-турецького інноваційного виробництва

Сьогодні, 30 листопада, у Дніпрі під час першого форуму двостороннього українсько-турецького співробітництва обговорили майбутні бізнес-стратегії. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

Метою форуму є налагодження діалогу та партнерства турецьких та українських бізнесменів у форматі B2B («Бізнес для бізнесу») та B2G («Відносини між бізнесом та державою»). Він сприятиме розвитку торговельно-економічних і інвестиційних відносин між країнами, впровадженню нових спільних проектів та започаткуванню інноваційного виробництва нових товарів на основі R&D.

«Подібні заходи потрібні, адже вкрай важливо залучати інвесторів, створювати нові робочі місця, сплачувати податки до міського бюджету та, найголовніше, – робити життя містян комфортним. Генеральний підрядник будівництва метрополітену у Дніпрі теж із Туреччини. Однак необхідно, аби середній та малий бізнес працювали у місті», – вважає секретар Дніпровської міськради Олександр Санжара.

Організаторами заходу виступили комунальне підприємство «Агентство розвитку Дніпра» Дніпровської міської ради спільно з Міжнародною спілкою бізнесменів України та Туреччини (TUID) і Foreign Economic Relations Board of Turkey (DEIK).

«За останні три роки в Україні проведено масштабні структурні реформи. Але іноземні інвестори мало знають про історію сучасної України, тож для нас вкрай важливі подібні зустрічі. Між нашими країнами налагоджені добрі стосунки. Ми вважаємо, що Україні та Туреччині потрібна угода про зону вільної торгівлі», – підкреслив учасник форуму, голова Міжнародної спілки бізнесменів Бурак Пехліван.

Директор «Агентства розвитку Дніпра» Володимир Панченко зазначив, що до Дніпра приїхала потужна турецька делегація з 18 представників.

Нагадаємо, що експерти та потенційні партнери з Туреччини зазначили, що в Україні та безпосередньо у Дніпрі потрібно створювати не лише індустріальні парки, але й економічні зони.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...