App Store Google Play

Правозахисники "СІЧі" відзвітували про здобутки за останнє півріччя та поділилися планами на майбутнє

30.11.2017 15:00
Правозахисники "СІЧі" відзвітували про здобутки за останнє півріччя та поділилися планами на майбутнє

Протягом останніх шести місяців громадська організація "Правозахисна група "СІЧ" реалізувала проект за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні, який спрямований на надання правової допомоги учасникам бойових дій та членам їх родин на Дніпропетровщині. Сьогодні, 30 листопада, представники організації відзвітували щодо виконаної роботи протягом півроку, інформує Дніпроград.

В межах проекту фахівці "Правозахисної групи "СІЧ" надавали правову допомогу та здійснювали правове просвітництво. Юристи організації допомогли близько 600 особам.

"Це були як первинні консультації, так і безпосереднья правова допомога. Також протягом шести місяців ми здійснили 18 виїздів в межах регіону до медичних закладів та районних рад, де були проведені юридичні консультації, тренінги, семінари та круглі столи. Загалом близько 400 учасників цих заходів могли поспілкуватися з нами та обговорити нагальні питання. Ми були у містах Верхньодніпровськ, Новомосковськ, Магдалинівка та Синельниково, також у військовому шпиталі в Черкаському", - розповіла проектний менеджер Правозахисної групи "СІЧ" Олена Пріз.

За результатами плідної роботи, команда Правозахисної групи «СІЧ» видала першу методичку, що допоможе забезпечити права воїнів, які захищають Україну у новітній Війні за Незалежність. Вже більше тисячі примірників розповсюдили в установах, закладах, громадських об‘єднаннях, які так чи інакше пов‘язані з реалізацією прав учасників бойових дій. У найближчих планах правозахисної групи також видання посібнику саме для чиновників, які працюють в цій галузі та стикаються з низкою складних організаційних і правових проблем.

Правозахисна група підписала 11 Меморандумів про співпрацю з неурядовими об'днаннями, аби спільно допомогати військовим. Також фахівці створили 10-хвилинний фільм, в якому розповідається про діяльність організації, висвітленні проблеми бійців та показано, як ці питання вирішуються в правовому полі. 

"Багато зроблено, проте чимала кількість роботи попереду. В планах нашої організації проведення адвокаційної кампанії, яка буде спрямована на внесення змін законодавства України. Наші фахівці мають намір розробити та подати на розгляд законопроект про внесення змін до Закону України "Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва". Зміни стосуватимуться поліпшенню житлових умов учасникам АТО за рахунок безхазяйного житла. Ми вже провели тематичний круглий стіл, де взяли участь 33 недержавних організацій, об'єднань ветеранів та учасників бойових дій, співробітники органів державної влади та місцевого самоврядування з різних куточків Дніпропетровщини. Тепер наші фахівці працюють над підготовкою змін до Державної програми цільової підтримки на отримання житла", - розповіла координатор Правозахисної групи "СІЧ" Юлія Полехіна.

Нагадаємо, ПГ "СІЧ" за останні чотири роки надала всебічну правову допомогу військовим та їх родин. Зокрема і надання статусу учасника бойових дій, вирішення грошових компенсацій та спірних питань з установами, які надають комунальні послуги, питання пенсійного характеру, порушення трудового законодавства та багато іншого.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...