App Store Google Play

В Україні стартує проект, який об'єднає ЗМІ, експертів та прес-служби

29.11.2017 15:00
В Україні стартує проект, який об'єднає ЗМІ, експертів та прес-служби

У грудні на медіаринок України виходить новий проект під назвою Deadline.com.ua, який покликаний прибрати пробіли і некомпетентність в спілкуванні між журналістами і прес-секретарями, а також експертами. Про це Дніпрограду повідомили у прес-службі проекту.

Над створенням платформи протягом шести  місяців працювала команда з 12 осіб. Вона допоможе журналістам і медіа швидко формувати цікаві новини для України, як у великих містах, так і в регіонах. А експертам/блогерам/політикам/піарникам і PR-агентствам - миттєво коментувати події і висловлювати слушні думки. Кращі з них потраплять до ТВ-ефірів, онлайн ЗМІ або на полоси газет.

«В середньому журналіст великого медіа повинен створювати близько 3-4 новинних матеріалів у день. А 70% робочого часу витрачається на пошук фактажа та його узгодження, - розповідають творці нової платформи для ЗМІ та експертів Deadline.com.ua.

Новий майданчик об'єднає ЗМІ та експертів. Для ЗМІ - це миттєвий доступ до тисяч різних фахівців і приплив свіжих думок. Для експертів - можливість потрапити до статті або ефіру, минаючи відділ реклами. Просто за свою професійну думку та оперативність.

Подібні інструменти існують в західному медіапросторі, але не представлені на належному рівні в Україні. Deadline стане сучасним сервісом з колл-центром для підтримки користувачів, просуванням термінових запитів від ЗМІ з метою швидше отримати якісні відповіді, внутрішнім чатом для прямого спілкування ньюсмейкерів і журналістів. Експертів можна буде знайти не лише по галузі, а й по місту і навіть за ступенем активності і успішності на платформі.

«Ми виключаємо офіціоз і непотрібну роботу в пошуку фактури для ЗМІ. Експерти самі боротимуться за те, щоб надати кращу відповідь», - коментують автори ресурсу.

Deadline запрошує журналістів абсолютно будь-яких ЗМІ, а також відомих блогерів, яким потрібні експерти для співпраці, приєднатися до проекту, щоб вже з 20 грудня створювати свої нові матеріали до 30 разів швидше і абсолютно безкоштовно.

Також ресурс допоможе з прямим доступом до ЗМІ з боку різних експертів: не лише зірок, великих компаній, політиків, але і МСБ, чия думка затребувана.

Наразі вже є попередні домовленості з групою інвесторів з розвитку проекту в Україні упродовж наступних 12 місяців. Склад інвесторів не розголошується. 

У планах платформи розвиток професійних рейтингів експертів і ЗМІ, а також започаткування національних премій - найбільш активним експертам і ньюсмейкерам, а також ЗМІ та окремим журналістам. Сервіс планує проведення першої національної премії вже в 2018 році.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...