App Store Google Play

Тепло у Дніпровському медичному коледжі має з’явитися протягом місяця

29.11.2017 16:40
Тепло у Дніпровському медичному коледжі має з’явитися протягом місяця

Сьогодні, 29 листопада, під час засідання постійної комісії з питань комунальної власності та житлово-комунального господарства обговорили тему відсутності тепла в гуртожитках Дніпровського базового медичного коледжу, повідомляє Дніпроград.

“Моя дитина навчається у медичному коледжі та проживає у його гуртожитку. Тепла у батареях немає, діти вимушені обігріватися електрообігрівачами, що сильно збільшує тиск на мережу. Таким чином студенти хоча б трохи можуть зігрітися. Через це комендант гуртожитку має час від часу відключати на поверхах світло, аби не перевантажувати електромережу”, - розповів один із батьків студента коледжу.

У свою чергу, директор навчального закладу повідомив, що проблема полягає у тому, що на нову котельню автономного опалення досі не подається газ і тому заклад не має змоги забезпечити комфортні умови своїм учням.

“Все, що ми наразі можемо зробити — це замінювати кожні 20 хвилин запобіжники, які згорають від надмірного навантаження на електромережу. Це дає змогу студентам використовувати електрообігрівачі і підвищувати температуру в кімнатах”, - зазначив директор коледжу Ігор Шарун.

Треба зазначити, що подібне питання піднімалося на комісії більше року тому. Після обговорення тоді сторони знайшли спільне рішення та повернули тепло у навчальний заклад.

Цього ж року, головною проблемою є звичайна бюрократія, яка затягує процес прийняття на баланс та введення у роботу нової котельні, через що неможливо подати тепло.

Директор коледжу разом із представниками обласної ради та "Дніпрогазу" пообіцяли вирішити проблему протягом наступного місяця та запустити роботу котельні.

Нагадаємо, раніше на мітинг через холодні аудиторії виходили студенти Університету митної справи та фінансів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...