App Store Google Play

Відремонтований Центральний міст у Дніпрі відкриють у жовтні наступного року

28.11.2017 11:00
Відремонтований Центральний міст у Дніпрі відкриють у жовтні наступного року

Сьогодні, 28 листопада, під час звітньої конференції щодо процесу капітального ремонту Центрального моста у Дніпрі підрядники та проектувальники анонсували закінчення робіт та урочисте відкриття мосту у жовтні 2018 року. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Відповідно до графіку проекту, ремонт мосту повинен був повністю завершитися ще у цьому році. Однак наразі Михайло Лисенко повідомляє, що закінчити ремонт лише однієї половини мосту планують до 12 грудня.

"Ми планували закінчити ремонт вдвічі швидше, ніж виходить. Ніхто не очікував, що міст в такому поганому стані. Вже під час розтину мосту стало зрозуміло, що насправді роботи в 2,5 рази більше ніж було заплановано. Також ми вважаємо, що в деяких випадках підрядник міг працювати більш якісно та сумлінно", - розповів Михайло Лисенко. 

За словами фахівців, у холодну пору року ремонтні та технічні роботи на мосту проводити не можна, тому рух для приватного транспорту буде відкрито з 12 грудня до березня. Здійснюватися воно буде двома смугами. На цей час підрядник за власний кошт укладе тимчасове асфальтне покриття, вже навесні його демонтують та постелять новий за німецькою технологією. 

"Ми відкриємо міст для усього транспорту 12 грудня до березня у реверсному режимі. Потім з весни почнемо ремонт другої сторони. З усіма ризиками остаточно міст відкриється у жовтні 2018 року", - розповів Лисенко. 

Зазначимо, що на реконструкцію Центрального моста було виділено 250 млн грн. На сьогоднішній день використано 53 млн грн. Також фірма-підрядник не виключає необхідність додаткового фінансування реконструкції до 10-15%.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...