App Store Google Play

У Дніпрі вперше презентували ландшафтний парк «Дніпрові Пороги» для студентів НГУ

28.11.2017 17:20
У Дніпрі вперше презентували ландшафтний парк «Дніпрові Пороги» для студентів НГУ

У Дніпрі відбулася перша презентація ландшафтного парку «Дніпрові Пороги» для студентів і викладачів Національного Гірничого університету. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сайт науково-технічної бібліотеки НГУ.

22 листопада у викладацькій читальній залі НТБ НГУ фахівець з екології та керівник «Дніпрових Порогів» Вадим Манюк презентував проект регіонального ландшафтного парку. На заході були присутні науковці, викладачі та студенти геологорозвідувального факультету,— всі , хто зацікавлений збереженням природи рідного краю.

Зі слів Вадима Манюка, ландшафтний парк як еколого-освітня установа має заповнити брак спілкування з природою, який властивий більшості сучасних дітей та підлітків. Це надає можливість молоді відчути власну причетність до справи охорони природи. 

Зазначимо, що земля на порогах і навколо рясніє археологічними пам`ятками різних епох: тут є палеолітичні і неолітичні поселення, ритуальні святилища, скіфські кургани, залишки польської фортеці Кодак та інших фортифікацій XVII-XVIII століття, фундаменти козацьких церков і старовинні цвинтарі.

«Завдання регіонального ландшафтного парку —  дослідження історичних та археологічних пам`яток, топонімічні й фольклорні студії, повернення з небуття, збереження, відродження і популяризація культурологічного феномену «Дніпрових Порогів» як на регіональному, так і національному й міжнародному рівнях», - пояснив Вадим Манюк.

Головною передумовою для розвитку відповідального екотуризму на «Дніпрових Порогах» має бути налагодження туристичного сервісу в межах уже існуючого регіонального ландшафтного парку.

Студенти виявили зацікавленість до можливості проходити геологічну практику на теренах регіонального ландшафтного парку на «Дніпрових Порогах».

Нагадаємо, ще минулого року активісти разом з народним депутатом Андрієм Денисенком вирішили створити новий ландшафтний парк. Після чого комісія облради затвердила його перейменування та розширення. Вже 7 липня творці парку «Дніпрові пороги» презентували сайт ландшафтного парку. На посаду керівника регіонального ландшафтного парку «Дніпрові Пороги» призначили доцента екології Вадима Манюка.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...
Нема жодної відомої людини в нашій країні, яку українці не облили б брудом. Навіть дісталось Тарасу Григоровичу і Григорій Савичу.Шевченко – дівчат кохав. Сковорода – вино і сир любив, їзд...
Ярема ГАЛАЙДА

Більше агресії!

Давно кажу: Біда українців - це, нав‘язана їм ззовні, оборонницька психологія. Ми типу такі миролюбні, такі добрі і тихі, що аж за край. І на чуже не зазіхаємо, і всіх ми поважаємо, і до всіх до...
Регулярно чую від мешканців нашого міста, що тут немає роботи. При цьому, від керівництва міської ради (та їхніх партнерів) постійно лунають скарги на те, що в місті нікому працювати — кляті лях...