App Store Google Play

Піккардійська Терція виступили у Дніпрі

28.11.2017 11:20
Піккардійська Терція виступили у Дніпрі

Учора ввечері, 27 листопада, український гурт Піккардійська Терція виступив у Дніпрі в рамках свого ювілейного 25-річного туру. Про це повідомляє Дніпроград з місця події – театр Опери та балету.

«Піккардійська Терція» - це унікальний та неповторний а капельний колектив української музичної культури. Замість звичних нам музичних інструментів учасники гурту творять пісні за допомогою своїх голосів. Закривши очі під час прослуховування їх композицій, можна легко сплутати один з голосів чи з саксофоном, чи з контрабасом, чи з трубою.

Напередодні свого 25-річчя гурт випустив ювілейний, 15-ий за рахунком, студійний альбом «Лети…», який і дав назву святковим концертам формації. Окрім композицій з нового альбому, Піккардійці виконували свої хіти: життєрадісну композицію «Старенький трамвай, яка спонукала слухачів гучно плескати у такт та підспівувати, ліричну пісню «Пливе кача», під час якої увесь зал піднявся, а в кінці обмінялися вигуками вшанування України, та інші відомі пісні.

«Дякуємо, що були усі ці 25 років з нами. Дякуємо за теплий прийом. Ви дуже гарно співаєте», -  звернувся зі сцени до аудиторії Андрій Капранов – «Усе це від чистого серця. Усе справжнє. Ми справжні, наші голоси без фонограми – справжні. Ви – справжні. Ви нам подарували справжнє свято, ми вас любимо, хай вас Бог береже!»

Піккардійці подарували дніпрянам справжній запал та заряд енергії у той осінній холодний вечір: бадьорі пісні, щирість та навіть танці. Також після закінчення програми гурт вийшов на біс та подарував ще один хіт публіці.

Нагадаймо, що американські артисти проведуть у Дніпрі безкоштовні майстер-класи та кастинги для вокалістів і танцюристів.

Під час виконання гуртом пісні "Пливе кача" весь зал підвівся

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...