App Store Google Play

Яскравий гумор та строкате шоу: у Дніпрі гучно стартував фестиваль театрів кабаре

27.11.2017 08:00
Яскравий гумор та строкате шоу: у Дніпрі гучно стартував фестиваль театрів кабаре

Кращі номери, море гумору, тонка сатира та багато музики. Вчора, 26 листопада, у Дніпрі в філармонії ім. Л. Когана стартував унікальний фестиваль театрів кабаре «Велика сходка». Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

"Дніпрян і гостей міста чекає дводенний марафон блискучого гумору, музики та позитиву. У нашому місті вперше проходить міжнародний фестиваль театрів кабаре. Захід приурочений до 30-річчя театру «КВН ДГУ». До нас завітали кращі театри України, Росії, Ізраїлю та Франції. Це шоу, яке варте уваги. Сподіваємося у майбутньому фестиваль стане традиційним", - розповів начальник управління культури департаменту гуманітарної політики ДМР Євген Хорошилов.

Занурити в атмосферу легендарного кабаре гостей заходу вдалося ще у холі філармонії. Актори одеського театру «Буффон» влаштували справжній перформенс з музикою, жартами та піснями. 

"Дуже цікаво, калоритно та захоплююче. Я вперше на такому шоу і це справді дивує. На мою думку кабаре - це окрема культура зі своєю унікальністю та особливістю. Я радий, що Дніпро активно підтримує альтернативний відпочинок", - вважає гість заходу, дніпрянин Ігор.

Фестиваль проходить у вигляді марафону, колективи не показують повністю свої виступи, а лише фрагменти. Професійні артисти з іронією та сарказмом у супроводі живого оркестру презентують свої кращі мініатюри, висвітлюючі актуальні теми та проблеми сьогодення, зокрема, кохання, політику, побутове життя та багато іншого.

Також увечері відбулася легендарна комедійно-ностальгічна моновистава «Мужчина перед зеркалом», де головного та єдиного героя на сцені виконував Ян Левінзон. Виступ зірвав тривалі овації.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...
Юрій Фоменко

Сільський автобус

Сільський автобус кінця 70-х.Дочекавшись обвітреного і запиленого, задимленого і замученого сільськими дорогами ЛАЗа, вмощувалися на твердих його кріслах, бажано біля вікна. Гойдало, гицало, раз-у-раз...