App Store Google Play

У Дніпровському театрі "Віримо" відбувся прем'єрний показ україномовної вистави для дітей

27.11.2017 09:40
У Дніпровському театрі "Віримо" відбувся прем'єрний показ україномовної вистави для дітей

Вчора, 26 листопада, у Дніпровському театрі "Віримо!" відбувся прим'єрний показ україномовної казки "Порцеляновий кролик". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда місця подій.

Казка "Порцеляновий кролик" - світовий бестселер американської письменниці Кейт ДіКамілло, перекладений на десятки мов. Сюжет непростий, хоча вистава й передбачена для сімейного перегляду.

"Це нестандартна дитяча історія, яка дивує сумними, а інколи й страшними речами. Автор хоче поговорити з дітьми дорослою та прямою мовою", - поділився актор театру "Віримо" Тарас Шевченко.

Ініціатором створення вистави стала актриса Варвара Вороніна. Реалізувати ідею допоміг режисер-постановник театру "Віримо" Володимир Петренко.

Переглянути зворушливу виставу найближчим часом можна протягом грудня на Малій сцені. Попередній продаж квитків: Центральна квиткова каса (пр. Д. Яворницького, 50, біля каруселі). Також можна замовити через Приват24.

Нагадаємо, що 25 листопада, у Дніпрі глядачі театру "Віримо" долучилися до вшанування пам'яті жертв Голодомору під час перегляду вистави "Голодна кров".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...