App Store Google Play

У Дніпровському театрі "Віримо" відбувся прем'єрний показ україномовної вистави для дітей

27.11.2017 09:40
У Дніпровському театрі "Віримо" відбувся прем'єрний показ україномовної вистави для дітей

Вчора, 26 листопада, у Дніпровському театрі "Віримо!" відбувся прим'єрний показ україномовної казки "Порцеляновий кролик". Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда місця подій.

Казка "Порцеляновий кролик" - світовий бестселер американської письменниці Кейт ДіКамілло, перекладений на десятки мов. Сюжет непростий, хоча вистава й передбачена для сімейного перегляду.

"Це нестандартна дитяча історія, яка дивує сумними, а інколи й страшними речами. Автор хоче поговорити з дітьми дорослою та прямою мовою", - поділився актор театру "Віримо" Тарас Шевченко.

Ініціатором створення вистави стала актриса Варвара Вороніна. Реалізувати ідею допоміг режисер-постановник театру "Віримо" Володимир Петренко.

Переглянути зворушливу виставу найближчим часом можна протягом грудня на Малій сцені. Попередній продаж квитків: Центральна квиткова каса (пр. Д. Яворницького, 50, біля каруселі). Також можна замовити через Приват24.

Нагадаємо, що 25 листопада, у Дніпрі глядачі театру "Віримо" долучилися до вшанування пам'яті жертв Голодомору під час перегляду вистави "Голодна кров".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...