App Store Google Play

З наступного року ще більше літніх людей зможуть відпочити в таборі "Золотий вік"

26.11.2017 13:00
З наступного року ще більше літніх людей зможуть відпочити в таборі "Золотий вік"

Наразі у безкоштовному муніципальному таборі для літніх людей «Золотий вік» завершується вже 35-та зміна. Загалом протягом цьогорічного сезону тут відпочинуть 8 тис. бабусь та дідусів. 24 листопада поспілкуватися з життєлюбами приїхав мер Дніпра Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

У санаторії зосередилися на тому, щоб зробити умови відпочинку для літніх людей ще комфортнішими.

«Ремонт дасть можливість збільшити прийом наших гостей - більше тисячі відпочивальників на рік. Програма розвитку безкоштовних муніципальних таборів розвиватиметься. У 2018 році заплановано капітальний ремонт табору імені Валентини Терешкової. Влітку там будуть діти, а в період з 1 вересня до 1 червня ми його надаватимемо для відпочинку людей похилого віку», – зазначив мер Борис Філатов.

Цьогоріч у «Лісовому» відремонтували ліве крило 1-го поверху, привели до ладу опалювальну систему, даху над їдальнею і актовою залою, а на території табору встановили освітлення, лавки та альтанки. Також на спортмайданчику з'явилися сучасні вуличні тренажери. Усе – для приємного та активного дозвілля.

У 2018 році після ремонту приміщення лівого крила 1-го поверху на базі табору хочуть зробити масажний кабінет і відкрити перукарню. Разом з тим, наступного року у «Лісовому» модернізують систему пожежної безпеки, реконструюють хол 1-го поверху, а на даху основного корпусу після ремонту з'являться сніговловлювачі. Реконструюють і передню частину території. Літні відпочивальники умовами табору задоволені.

«Тут смачно, тепло та весело. Завжди є з ким поговорити і чим себе зайняти. Нам ніяка депресія не страшна. Що ще треба», – ділиться враженнями один із гостей табору пан Валерій.

Зазначимо, що цьогорічний сезон у таборі завершиться 30 грудня. У новому році «Золотий вік» знову розпочне працювати протягом січня.

Як відомо, «Золотий вік» – безкоштовний проект для літніх людей віком від 55 років, який мер Борис Філатов заснував ще два роки тому. Пенсіонерам тут читають лекції з української історії та мистецтва, показують тематичні фільми. Також відпочивальники відвідують експозиції унікального Музею Хреста. Проект «Золотий вік» є прикладом для інших міст. Так, на початку осені переймати цей досвід приїжджали представники міськради Вінниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Відверто кажучи, давно втомився читати такі заголовки, як "Україні потрібен націоналізм!". "Націоналізм - саме те, що потрібно Україні". "Україні не вистачає націоналізму".Все це, звісно, прекрасно. І...
Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...