App Store Google Play

З наступного року ще більше літніх людей зможуть відпочити в таборі "Золотий вік"

26.11.2017 13:00
З наступного року ще більше літніх людей зможуть відпочити в таборі "Золотий вік"

Наразі у безкоштовному муніципальному таборі для літніх людей «Золотий вік» завершується вже 35-та зміна. Загалом протягом цьогорічного сезону тут відпочинуть 8 тис. бабусь та дідусів. 24 листопада поспілкуватися з життєлюбами приїхав мер Дніпра Борис Філатов. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу міськради Дніпра.

У санаторії зосередилися на тому, щоб зробити умови відпочинку для літніх людей ще комфортнішими.

«Ремонт дасть можливість збільшити прийом наших гостей - більше тисячі відпочивальників на рік. Програма розвитку безкоштовних муніципальних таборів розвиватиметься. У 2018 році заплановано капітальний ремонт табору імені Валентини Терешкової. Влітку там будуть діти, а в період з 1 вересня до 1 червня ми його надаватимемо для відпочинку людей похилого віку», – зазначив мер Борис Філатов.

Цьогоріч у «Лісовому» відремонтували ліве крило 1-го поверху, привели до ладу опалювальну систему, даху над їдальнею і актовою залою, а на території табору встановили освітлення, лавки та альтанки. Також на спортмайданчику з'явилися сучасні вуличні тренажери. Усе – для приємного та активного дозвілля.

У 2018 році після ремонту приміщення лівого крила 1-го поверху на базі табору хочуть зробити масажний кабінет і відкрити перукарню. Разом з тим, наступного року у «Лісовому» модернізують систему пожежної безпеки, реконструюють хол 1-го поверху, а на даху основного корпусу після ремонту з'являться сніговловлювачі. Реконструюють і передню частину території. Літні відпочивальники умовами табору задоволені.

«Тут смачно, тепло та весело. Завжди є з ким поговорити і чим себе зайняти. Нам ніяка депресія не страшна. Що ще треба», – ділиться враженнями один із гостей табору пан Валерій.

Зазначимо, що цьогорічний сезон у таборі завершиться 30 грудня. У новому році «Золотий вік» знову розпочне працювати протягом січня.

Як відомо, «Золотий вік» – безкоштовний проект для літніх людей віком від 55 років, який мер Борис Філатов заснував ще два роки тому. Пенсіонерам тут читають лекції з української історії та мистецтва, показують тематичні фільми. Також відпочивальники відвідують експозиції унікального Музею Хреста. Проект «Золотий вік» є прикладом для інших міст. Так, на початку осені переймати цей досвід приїжджали представники міськради Вінниці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...