App Store Google Play

У Дніпровському медзакладі №9 виявили порушення майже на 730 тисяч гривень

25.11.2017 15:45
У Дніпровському медзакладі №9 виявили порушення майже на 730 тисяч гривень

У Дніпрі фахівці Східного офісу Держаудитслужби виявили фінансові порушення у спеціалізованому медико-санітарному закладі № 9 на суму майже 750 тисяч гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Держаудитслужби.

Планова перевірка фінансово-господарської діяльності медико-санітарного закладу тривала з 1 січня 2015 по 30 липня 2017 року.
Під час ревізії виявили, що порушення призвели до втрат більш ніж на 700 тисяч гривень.

Зокрема, бухгалтерська служба медзакладу недодала зарплатню працівникам на суму понад 300 тисяч гривень.

Крім того, було сплачено понад 37 тисяч гривень за послуги з вивезення твердих побутових відходів. Також без атестації робочих місць видали молоко майже на 30 тисяч гривень працівникам, зайнятим на роботах зі шкідливими умовами праці.

До того ж, понаднормово списали продукти харчування та бензин, вартістю в 28 тисяч гривень та покрили витрати сторонніх осіб за спожиті комунальні послуги на 12 тисяч гривень.

Серед інших виявлених порушень: наявність медикаментів, термін придатності яких минув, зайва оплата навчання працівників, невиправдана сплата коштів за повторне страхування майна, безпідставне відшкодування витрат на відрядження тощо.

Наразі про результати ревізії повідомили прокуратуру та слідчих ГУ Нацполіції Дніпропетровської області.

Нагадаємо, що фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області під час планової ревізії комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги Дніпропетровського району Дніпропетровської області» виявили порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 382 тис. грн. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...