App Store Google Play

У Дніпрі пройшов форум для юристів у незвичному форматі

24.11.2017 12:20
У Дніпрі пройшов форум для юристів у незвичному форматі

Вчора, 24 листопада, у Дніпропетровському університеті внутрішніх справ відбулася справжня правова подія - форум для юристів "Про досвід. Тет-а-тет". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Форум пройшов у незвичному форматі - 300 учасників форуму зустрілися віч-на-віч за чашкою чаю з провідними юристами сучасності, керівниками області та міста, прокурорами, поліціянтами та представниками юстиції. Протягом заходу студенти-юристи особисто поспілкувалися зі спікерами в групах й дізнатися про набутий досвід, професійний шлях та особливості роботи у досвідчених фахівців. 

"Під час особистого спілкування з учасниками форуму я розповів про основні напрямки роботи юристів - від територіального до центрального апаратів, а також про зміни та реформи в органах юстиції. Мені дуже приємно було спілкуватися з молодим поколінням, бачити в їх очах зацікавленість та бажання вчитися", - розповів помічник Міністра юстиції України, голова Координаційної ради молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у м. Києві Віталій Гдичинський.

Під час зустрічі учасники форуму активно вели дискусії, обговорювали нагальні проблеми та піднімали важливі теми.

"Сьогоднішній форум був максимально корисний та практичний. Я розповів чималу кількість інформації про роботу апарату міської ради та функції чиновника загалом. Ми максимально відкриті для молоді та намагаємося досягнути того, аби між владою та молоддю не було перепон", - розповів секретар Дніпровської міської ради Олександр Санжара.

Усі студенти форуму отримали сертифікати про участь. Також майбутні юристи висловили сподівання, що це не останній подібний захід.

"Молодь швидко навчається новому та завжди має передові ідеї. І ДніпроОДА активно це підтримає. Головне не стидатися навчатися. Ніколи не треба думати, що ви вже все знаєте. Розвивайтеся та тримайте руку на пульсі новинок у професійній сфері – і обов’язково досягнете успіху", - закликав заступник голови ДніпроОДА Володимир Юрченко.

Нагадаємо, незабаром у Дніпрі пройде форум 3-D: "Децентралізація. Дніпропетровщина. Досвід".

Теги: форум, юрист

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...