App Store Google Play

На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

23.11.2017 08:00
На Дніпропетровщині у військових частинах продовжують порушувати права воїнів

На Дніпропетровщині командири військових частин порушують права учасників війни на Сході України. Про численні випадки ігнорування закону  повідомляє Дніпроград з посланням на офіційний сайт військової прокуратури Південного регіону.

Військова прокуратура встановила, що положення закону України про забезпечення соціальних гарантій учасникам війни на Сході країни протягом жовтня – листопада 2017 року не виконуються.

Військові Дніпропетровської області, які впродовж 2017 року виконували службові завдання у Донецькій області, залишаються без статусу учасника бойових дій через те, що командування військової частини досі не оформило належні документи. Окрім того, виплата одноразової грошової допомоги бійцям, які отримали поранення в зоні ведення війни, не здійснюється.

В результаті бездіяльності органів військового управління права військових та членів їх сімей порушуються, а в окремих випадках - умисно ігноруються.

Військовий прокурор Дніпропетровського гарнізону надсилав листи про термінове усунення правопорушень на адресу командування оперативних командувань «Схід», «Південь», «Північ» та командирів військових частин. 

Такі дії загрожують відкриттям кримінального провадження за недбале ставлення до військової служби. Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що команда Правозахисної групи «СІЧ» видала першу методичку, що допоможе забезпечити права воїнів, які захищають Україну у новітній Війні за Незалежність.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...