App Store Google Play

У Дніпрі відбувся фінал першого в Україні конкурсу оформлювачів вітрин

21.11.2017 19:00
У Дніпрі відбувся фінал першого в Україні конкурсу оформлювачів вітрин

У Дніпрі завершився перший в Україні конкурс оформлювачів вітрин. Професійне журі віддало головний приз команді студії флористики Jardin. А Приз глядацьких симпатій отримав дует декораторів Олени Натрус і Олени Глумової. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на PR-агенство Bagels&Letters.

Суддя конкурсу, архітектор, дизайнер і вітриніст Микита Власов вважає, що всі учасники фіналу показали вміння використовувати свої сильні сторони. В призери ж потрапили ті, хто зміг проявити велику цілеспрямованість, відчуття стилю і показав найбільшу увагу до деталей.
 
Третє місце в конкурсі зайняла компанія Vitrinista, яка створила вітрину для магазину жіночого одягу WAGGON. Друге місце дісталося студії Mandala Art, яка працювала з магазином хутра «Ваша шуба».

За словами суддів, роботи-призери виділилися ще на етапі створення вітрин, і на самому фіналі, коли конкурсанти створювали фотозоні, лідери лише зміцнили свої позиції. Так, робота компанії Vitrinista стала прикладом вдалого застосування мінімалізму - одна яскрава деталь зробила вітрину магнітом для очей відвідувачів. Студія Mandala Art показала вміння створити акцент і вміння працювати з деталями - їх вітрина і на відстані, і зблизька виглядає однаково вражаючою. Робота переможців, студії Jardin для магазину текстилю та декору "Прованс", яка запам'яталася відвідувачам яскравою повітряною кулею в хмарах, показала, як можна використовувати існуючу стилістику магазину, його інтер'єр.

«Конкурсанти показали дуже різноманітні вміння, використовували накопичений в суміжних професіях досвід. Це був справжній фестиваль ідей, - вважає Микита Власов. - І на етапі фотозони кожен продемонстрував якусь родзинку. Боротьба була напруженою, що показує, яким насправді був високий рівень, показаний фіналістами».
 
Переможці, студія флористики Jardin отримали головний приз конкурсу: 10 000 грн, можливість попрацювати з командою професійних дизайнерів під час новорічного декорування торгових галерей ТРЦ «Дафі» і контракт на самостійне оформлення галерей ТРЦ Дафі до Дня Закоханих. Їх вітрина, за словами члена журі, маркетолога і міжнародного аналітика інфо-комунікативної платформи G-Global Наталії Попової, виконувала головну функцію - приковувала погляд.

В цілому, конкурс вдався, вважає член журі Микита Власов, який спеціально приїхав з Києва для роботи в складі журі: «В когось були прориви, в когось, але в цілому все вийшло класно. Тож коли я оглядав роботи конкурсантів, просто почав отримувати естетичне задоволення від рішень, технікі, ідей. Дякую конкурсантам за це».
 
Його підтримує колега, дизайнер, яка оформляла ТРЦ «Дафі» протягом 10 років, представник дизайнерської фірми «Ватажок» Леся Бельдій. Вона ж стала одним з ідеологів конкурсу. За словами Лесі Бельдій, до фіналу пройшли найсильніші учасники, які до конкурсу отримували досвід в різних професіях: «Це явно не аматори, вони добре розуміли завдання, знали, як використовувати простір. Серед них є люди, готові працювати в вітриністиці - відправляйте їх на оформлення хоч завтра, і вони впораються».

Дизайнер «по секрету» зізналася, що без питань взяла б декілька учасників конкурсу на роботу.
 
Організатори конкурсу ТРЦ «Дафі» впевнені, що змагання вітриністів має стати традицією, хоча на початку підготовки до конкурсу було багато питань, як організувати його - адже це перша подібна подія в Україні: «Ми дуже хотіли провести цей конкурс, він був нашою мрією. І ми знали, що він необхідний. Але природньо, побоювалися, що ні наберемо достатньої кількості конкурсантів», - згадує директор по маркетингу всеукраїнської мережі ТРЦ «Дафі» Наталія Борис.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...