App Store Google Play

У Дніпропетровській області збудують обласний реабілітаційний центр за 124 млн грн

20.11.2017 09:00
У Дніпропетровській області збудують обласний реабілітаційний центр за 124 млн грн

Управління капітального будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації 13 листопада за результатами тендеру замовило ТОВ «Рубікон-Моноліт» будівництво Дніпропетровського обласного реабілітаційного центру за 124,38 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До кінця 2018 року в с. Сурсько-Литовське по вул. Франка, 7а зведуть реабілітаційний центр для пацієнтів, які перенесли травми опорно-рухового апарату, черепно-мозкові, спинальні та соматичні травми, ураження периферичної нервової системи.

За підсумковою відомістю ресурсів, гарячекатана сталь коштує 14 920 грн./т, що відповідає ринковим цінами (тут і далі тендерні ціни вказано без ПДВ і доставки).

Теплоізоляційні плити з екструдованого пінополістиролу Carbon щільністю 35 кг/куб. м коштують 2 633 грн./куб. м. У відкритих джерелах плити XPS Техноніколь Carbon Eco можна знайти у продажу залежно від товщини по 2 4692 962 грн./куб. м.

Бетон В30 М400 20-40 мм замовили по 1 900 грн./куб. м. На ринку бетон В30 М400 із різною крупністю наповнювача продають по 1 193-1 389 грн./куб. м.

Блоки віконні металопластикові з шестикамерного профілю з двокамерним склопакетом із зовнішньою ламінацією замовили по 2 516 грн./кв. м, а блоки дверні вітражні внутрішні протипожежні з однокамерним склопакетом EI30 – по 14 120 грн./кв. м.

Фасадні плити Twins Fibro home товщиною 8 мм у комплекті з конструкцією кріплення придбали по 898 грн./кв. м, а установку біологічної очистки Біолайн-250 – за 1,17 млн грн.

На заробітну плату піде 8,39 млн грн., тобто сім відсотків загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще відсоток – 1,76 млн грн.

Ціна угоди на відсоток нижча від очікуваної вартості закупівлі в 125,38 млн грн.

Конкурентами були ПП «Спецбудмонтаж-21» і ПП «Фірма «Гремко», причому ніхто не знижував ціни під час аукціону.

Засновниками дніпровського «Рубікон-моноліту» є Григорій Козинський, Вано Майсурадзе і Станіслав Маланчук. Із 2004 р. засновником також був Роман Бенко.

Козинський виконував будівельні проекти на замовлення одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова, наприклад, будівництво єврейського центру «Менора» у Дніпрі.

Бенко очолює відділ контролю та державного нагляду Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Дніпропетровській області.

Дніпровський «Спецбудмонтаж-21» належить павлоградцю Антону Степаненку та Антону Філімонову із Запорізької області, директором є Олексій Тельнов. Раніше компанія називалася «Сельбуд-11» і була прописана у Павлограді.

Дніпровська «Фірма «Гремко» належить сину екс-начальника ДП «Дніпропетровський облавтодор» Тарасу Палію. Після зміни влади у 2014 р. на Тараса Палія було відкрито два кримінальні провадження щодо привласнення бюджетних коштів на ремонті доріг фірмою «УПС». У 2015 р. обидві справи закрили.

Наші гроші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...