App Store Google Play

Військових-першокурсників Металургійної академії урочисто посвятили в студенти

17.11.2017 12:40
Військових-першокурсників Металургійної академії урочисто посвятили в студенти

Сьогодні, 17 листопада, відбулося посвячення демобілізованих військових, які воювали у зоні бойових дій на Сході, в студенти Металургійної академії. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Щороку університет відкриває свої двері людям, які готуються стати на шлях професійного і наукового пізнання. Цьогоріч Нікопольський філіал Металургійної академії прийняв до своїх лав 44 військових, які стали студентами-першокурсниками. Бійці вступили як на денну, так і на заочну форми навчання. Найпопулярнішими спеціальностями серед АТОвців стали - металургія, галузеве манибудування та автоматизація виробничих процесів.

"Це бійці, які були на війні в проміжку 2014-2016 роках. Наразі в Україні діє державна програма підтримки АТОвців, завдяки якій учасники бойових дій мають можливість без перешкод отримати вищу освіту. Програмою передбачено повна або часткова оплата навчання, надання безкоштовних підручників та стипендіального забезпечення", - розповіла радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Під час урочистого заходу бійцям презентували кінострічку про Металургійну академію. Також усім присутнім подарували книжки, які допоможуть студентам у майбутньому навчанні.

"Навчаюся на кафедрі "Обробка металу тиском". Завжди мріяв отримати вищу освіту. Ось випала така чудова нагода. Добре, що є програма, яка підтримує АТОвців, допомогає соціалізуватися та стати справжнім фахівцем у тій чи іншій сфері", - зазначив 29-річний військовий Вадим.

До першокурсників із вітальним словом звернувся ректор університету Олександр Величко. 

"Девіз нашої академії "Навчайся кращому". Цього я і бажаю нашим новоспеченим студентам. Я дуже радий, що військові, які захищали нашу країну, які воювали за наш мир, перед якими всі громадяни у величезному боргу, обрали наш університет. Навчайтеся, розвивайтеся, а ми в цьому вам допоможемо", - зазначив Олександр Величко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...