App Store Google Play

Військових-першокурсників Металургійної академії урочисто посвятили в студенти

17.11.2017 12:40
Військових-першокурсників Металургійної академії урочисто посвятили в студенти

Сьогодні, 17 листопада, відбулося посвячення демобілізованих військових, які воювали у зоні бойових дій на Сході, в студенти Металургійної академії. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Щороку університет відкриває свої двері людям, які готуються стати на шлях професійного і наукового пізнання. Цьогоріч Нікопольський філіал Металургійної академії прийняв до своїх лав 44 військових, які стали студентами-першокурсниками. Бійці вступили як на денну, так і на заочну форми навчання. Найпопулярнішими спеціальностями серед АТОвців стали - металургія, галузеве манибудування та автоматизація виробничих процесів.

"Це бійці, які були на війні в проміжку 2014-2016 роках. Наразі в Україні діє державна програма підтримки АТОвців, завдяки якій учасники бойових дій мають можливість без перешкод отримати вищу освіту. Програмою передбачено повна або часткова оплата навчання, надання безкоштовних підручників та стипендіального забезпечення", - розповіла радниця голови ДніпроОДА Ольга Горб.

Під час урочистого заходу бійцям презентували кінострічку про Металургійну академію. Також усім присутнім подарували книжки, які допоможуть студентам у майбутньому навчанні.

"Навчаюся на кафедрі "Обробка металу тиском". Завжди мріяв отримати вищу освіту. Ось випала така чудова нагода. Добре, що є програма, яка підтримує АТОвців, допомогає соціалізуватися та стати справжнім фахівцем у тій чи іншій сфері", - зазначив 29-річний військовий Вадим.

До першокурсників із вітальним словом звернувся ректор університету Олександр Величко. 

"Девіз нашої академії "Навчайся кращому". Цього я і бажаю нашим новоспеченим студентам. Я дуже радий, що військові, які захищали нашу країну, які воювали за наш мир, перед якими всі громадяни у величезному боргу, обрали наш університет. Навчайтеся, розвивайтеся, а ми в цьому вам допоможемо", - зазначив Олександр Величко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...