App Store Google Play

У Дніпрі пройде «Європейський музичний форум» класичної музики

16.11.2017 13:00
У Дніпрі пройде «Європейський музичний форум» класичної музики

У Дніпрі пройде «Європейський музичний форум» класичної музики, участь в якому візьмуть провідні вокалісти. Про це сьогодні, 16 листопада, кореспонденту Дніпрограда розповіли організатори заходу.

З 20 по 22 листопада 2017 року у Дніпропетровській академії музики імені Глінки відбудеться «Європейський музичний форум» в рамках міжнародного фестивалю «Музика без кордонів». Особливість цьогорічної програми полягає в обраному жанрі музики, а саме класичної. 

«Не випадково обрана саме класична музика, адже вона не часто лунає з теле- та радіохвиль, однак присутня в повсякденному житті дніпрян», - переконаний заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Організатори зазначили, що головна мета заходу - підняття духовних цінностей.

«Глядачів очікують виступи десяти сучасних вокалістів з Франції, Швейцарії, Польщі, Нідерландів. Також заплановані 12 майстер-класів для студентів музичних коледжів Дніпра. У музикантів немає меж у спілкуванні. За допомогою мистецтва та краси вони здатні виховувати суспільство», - зазначив ректор Дніпропетровської академії музики імені Глінки, заслужений діяч мистецтв України Юрій Новіков.

Виступи проходитимуть в оновленому концерт-холі академії імені Глінки.

«Наступне, над чим потрібно попрацювати - створити новий гімн Дніпра, який виконають сучасні музиканти професійного рівня», - запропонував голова художньої ради у Дніпровській міськраді Григорій Гельфер.

20 листопада, о 19:00 на відкритті фестивалю відбудеться GRAND-концерт симфонічного оркестру FESTIVAL під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Дмитра Логвина.

21 листопада о 18:00 глядачів чекає концерт Камерної музики. 22 листопада о 18:00 на закритті відбудеться концерт GRANDPIANOSOLO.

Нагадаємо, що 26-27 листопада у Дніпрі пройде перший в Україні кабаре-фестиваль «Велика сходка», учасниками якого стануть найкращі українські та європейські актори, сатирики та співаки.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Інтелектуальні пітекантропи

Сьогодні у Раді цілий шабаш інтелектуальних пітекантропів. Але мажоритарник Шахов, на мою скромну думку, - хедлайнер цієї туси. У його виступі проти ринку землі ми почули посилання на спартанського ца...
Осінь. Пожовклі листя лежать на землі, вологе повітря обгортає тебе настільки, що ти починаєш відчувати, як воно намагається пробратися до кісток. А тим часом через сіре небо пробивається сонце, щоб с...
Марія СОЛОМОНОВА

Гроші як токсичний елемент

Не завжди гроші – це лише гроші. Іноді вони перетворюють людину на токсичний елемент, який отруює великі території та чинить небезпеку державності країни........Ще зовсім недавно, у розпал перед...
Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...