App Store Google Play

У Дніпрі запровадять програму надання паліативної допомоги в амбулаторних умовах

15.11.2017 17:00
У Дніпрі запровадять програму надання паліативної допомоги в амбулаторних умовах

У 2018 році у Дніпрі почне працювати міська програма надання паліативної допомоги в амбулаторних умовах на 2018-2021 роки. Таке рішення депутати ухвалили під час 26-ої сесії міськради 15 листопада. Про це повідомили у прес-службі міськради Дніпра, передає Дніпроград.

Паліативна допомога передбачає позбавлення від болю, усунення або зменшення розладів життєдіяльності та інших важких проявів хвороби. Це також догляд, психологічна, соціальна та навіть духовна допомога пацієнтам і їхнім близьким в амбулаторних умовах.

За даними статистики, щороку близько 3-х тис. дніпрян потребують паліативної допомоги в амбулаторних умовах, а майже 9 тис. їхніх близьких необхідні соціальний супровід і підтримка.

Нова міська програма сприятиме удосконаленню системи та допомозі пацієнтам із невиліковними хворобами та обмеженим прогнозом життя.

Завдяки ініціативі у місті створять оперативні бригади загальної паліативної допомоги, в яких, зокрема, працюватимуть й співробітники територіальних центрів міста.

Загалом до роботи з невиліковними пацієнтами залучать працівників соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді, а також громадських і релігійних організацій. У свою чергу, волонтери, медичні й соціальні працівники матимуть змогу пройти спеціальне навчання для підвищення кваліфікації.

Також на базі терцентрів облаштують пункти прокату засобів медичного догляду за паліативними пацієнтами.

Разом з тим, хворим, що отримують паліативну допомогу, на пільгових умовах надаватимуть препарати та засоби реабілітації для використання вдома або в амбулаторіях.

Для реалізації програми протягом чотирьох років з міського бюджету виділять понад 40 млн грн.

Зазначимо, за дослідженнями місцевих активістів у Дніпрі склалася гостра криза паліативної допомоги

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....