App Store Google Play

Дніпровські адвокати-бюрократи голосують за "методом Чечетова"

15.11.2017 12:30
Дніпровські адвокати-бюрократи голосують за "методом Чечетова"

Учора, 14 листопада, у Дніпрі відбулась звітно-виборна конференція Ради адвокатів, які найближчі п’ять років мають забезпечувати самоврядування адвокатури області. 

Захід відбувся в кращих традиціях КПРС – з бурхливими оплесками після зрежисованих  «методом Чечетова» голосувань за питання, які озвучувались лише «з голоса» .

«Звіти в яких немає жодної інформації, відповіді звітуючих, які не надають відповіді на запитання. Регламент виступів для обраних, всі інші, навіть не мають права голосу.

Перший ряд заздалегідь зайнятий підготовленими делегатами, які вигукують "Голосуємо", щоб припинити незручні запитання звітуючим, чи використовуючи метод "Чететова" надають команду за кого потрібно голосувати», - так прокоментував подію відомий дніпровський адвокат Віталій Погосян.

«Сюрпризи» почалися від самого початку заходу: адвокатів на вході зустрічали люди в камуфляжі, які вимагали документи та блокували прохід.

Висування до органів адвокатського самоврядування також відбулося з порушеннями: замість осіб, які мають необхідний стаж роботи п’ять років, брали тих, в кого він лише «на папері», проте вони є зручними для керівництва.

«На мій погляд, вибори відбулися, і обрані були найбільш достойні саме такого органу адвокатського самоврядування особи. Яке самоврядування, такі й кермачі», - підсумував Погосян.

Раніше, нагадаємо,   група адвокатів Дніпропетровської області запропонувала внести до порядку денного Конференції адвокатів Дніпропетровської області питання про дострокове відкликання голови регіональної Ради адвокатів Тетяни Лещенко із займаної посади. Серед причин такого кроку автори звернення зазначають: наявність відвертої неповаги з боку Лещенко, яка проявляється у неконструктивній критиці колег; відсутність достатньої кількості якісних заходів з підвищення адвокатської кваліфікації; несвоєчасне внесення відомостей до єдиного реєстру адвокатів України та неякісну організацію проведення власне самої Конференції адвокатів Дніпропетровської області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...