App Store Google Play

Ютуб заблокував патріотичний контент 51 телеканалу на вимогу російської прокуратури

07.11.2017 14:20
Ютуб заблокував патріотичний контент 51 телеканалу на вимогу російської прокуратури

YouTube заблокував прямий ефір Дніпровської регіональної дирекції Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) на офіційному каналі сервісу через скарги Федеральної служби по нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Zn,ua.

Причиною скарги стала програма "Знай наших" - проект, присвячений військовослужбовцям, які перебувають або повернулися з зони проведення АТО.

"Компанія YouTube отримала від Роскомнагляду повідомлення про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон РФ "Про інформацію, інформаційні технології і про захист інформації ". Роскомнагляд додав URL-адресу в заборонений список матеріалів. Якщо Ви не видалите контент, Google змушений заблокувати його. Також направляється повідомлення про обмеження доступу до інформаційного ресурсу на підставі вимоги Генеральної прокуратури РФ як до містить заклики до масових протестів, здійснення екстремістської діяльності і т. д.", - йдеться в листі до Дніпровського філії НСТУ від YouTube.

У філії НСТУ заявили, що не мають наміру видаляти програму з мережі інтернет внаслідок її важливості для глядачів регіону, а також тому, що вважають це спробою застосування цензури і втручання у внутрішні справи України.

За словами виконавчого директора телеканалу Валентина Чанглі, героєм програми "Знай наших" від 21 жовтня 2017 року, із скаргою на яку посилається Роскомнагляд, був доброволець "Правого сектора".

"В Росії "Правий сектор" вважається екстремістською організацією. Але тільки в Росії. У всьому світі, тим більше на території України, "Правий сектор" такою не вважається. Боєць розповідав про своє перебування в Донецьку... Це були лише спогади. Але ми отримали від YouTube лист про те, що Роскомнагляд вимагає видалити відео, яке суперечить законам РФ і нібито закликає до масових заворушень та екстремістської діяльності", - повідомив він.

Також адміністрація Дніпровської регіональної дирекції "НСТУ" у відповіді на YouTube зазначила, що дирекція - філія Суспільного мовлення України - у своїх діях керується законами України, організовує свою роботу з неухильним дотриманням вимог законів "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України" та "Про телебачення і радіомовлення", інших нормативних документів, що регламентують діяльність телерадіоорганізацій на території країни.

На думку НСТУ, вимога Роскомнагляду заблокувати контент телеканалу може розцінюватися як цензурний контроль над змістом інформації, перешкоджання законній професійній діяльності журналістів іншої держави.

Остаточне рішення щодо ситуації буде винесено після докладного вивчення скарги і відповіді на неї, що може зайняти до 90 днів. Тим часом Дніпровський філія "НОТУ" відключили від можливості здійснювати онлайн-трансляцію.

Нагадаємо, дніпровські бійці, ветерани війни на Сході України та волонтери влаштувати флешмоб проти Роскомнагляду, який намагається блокувати відео програми на YouTube-каналі про українських добровольців.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...