App Store Google Play

У Дніпропетровській області під час ремонту доріг загинув працівник автодору

07.11.2017 15:20
У Дніпропетровській області під час ремонту доріг загинув працівник автодору

Вчора, шостого листопада, в Дніпропетровській області в результаті нещасного випадку загинув працівник служби автодоріг. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на прес-службу Головного управління держпраці у Дніпропетровській області.

За наданою інформацією, під час виконання робіт, автотранспортний засіб наїхав на працівника, внаслідок чого постраждалий отримав травми несумісні з життям.

Головним управлінням Держпраці у Дніпропетровській області розпочато розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком, що стався з чоловіком, 1961 року народження.

Остаточні обставини та причини випадку з’ясовуються відповідно до «Порядку проведення розслідувань та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Фахівці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області продовжують нагадувати керівникам та працівникам усіх підприємств регіону про необхідність неухильного виконання правил охорони праці, які забезпечують збереження життя і здоров’я в процесі виробничої діяльності.

Нагадаємо що в ніч на 28 жовтня в одній з котелень житлового будинку Дніпра стався витік газу, в результаті якого помер оператор котельні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...