App Store Google Play

Лисенко про неквапливих ремонтників Центрального мосту: будемо штрафувати, якщо треба - замінимо

07.11.2017 08:30
Лисенко про неквапливих ремонтників Центрального мосту: будемо штрафувати, якщо треба - замінимо

Заступник міського голови Дніпра з благоустрою та інфраструктури Михайло Лисенко прокоментував інформацію щодо безкоштовної праці солдат строкової служби на Центрального мосту та назвав термін завершення ремонту. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на «Наше Місто».

«Міськрада уклала договір з компанією «Майстер Профі», за умовами якого підрядник може залучати до робіт будь-які субпідрядні організації, якщо ті мають спеціалізовану техніку та ліцензію на певний вид робіт. Узгодження міськради їм для цього не потрібно», - розповів Михайло Лисенко.

Зі слів заступника міського голови, якщо необхідної ліцензії у організації немає, то в першу чергу це питання має вирішувати генеральний підрядник. Саме він приймає рішення про те, яких субпідрядників йому залучати. Для цього їм не потрібно ніяких додаткових погоджень.

В свою чергу, генпідрядник стверджує, що на Новому мосту працюють представники інженерних військ, у яких є для цього всі необхідні документи.

Відповідно до графіку проекту, ремонт мосту повинен був повністю завершитися в цьому році. Однак наразі Михайло Лисенко повідомляє, що закінчити ремонт однієї половини мосту планують до 15 грудня - це крайній термін.

Крім того, заступник мера додав, що будуть введені штрафні санкції. Також не виключено, що продовжувати роботи буде вже інший підрядник.

«На сьогодні претензій до якості виконаних робіт немає. Але суттєві питання стосуються термінів виконаних робіт», - зазначив Михайло Лисенко.

Також чиновник стверджує, що в даний момент профінансовано близько 35% від загальної суми, виділеної на ремонт мосту.

Нагадаємо, що Центральний міст у Дніпрі закрили на ремонт з 1 березня. У липні Михайло Лисенко наголошував, що ремонтні роботи йдуть в термін і завершиться реконструкція моста в кінці 2017 року, адже підрядники все встигають.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...