App Store Google Play

Наш суспільний договір

03.11.2017 18:00
Наш суспільний договір

Це ж був наш мовчазний суспільний договір. Наша не озвучена пацанська домовленість.

Ми не регочемо над тією постановою від 22 лютого 2014, де ви визнаєте, що «В. Янукович у неконституційний спосіб самоусунувся від здійснення конституційних повноважень та є таким, що не виконує свої обов’язки».

І дозволяємо вам ділити портфелі, займати посади.

Бо це ми його усували. 

Не зважаючи на «закони». Бо ненавиділи і його, і всю шоблу його зажрану.

Ви – не чипаєте нас. Сприяєте у побудові і захисті країни. І ще – не крадете і не зраджуєте.

22 лютого. Може він на лікарняний пішов? Печінка прихватила, ревматизм. Він же ще навіть у країні був. Як ви там встановили факт «самоусунення», по яким ознакам? 

А зараз він, наприклад, принесе лікарняний лист і який-небудь Шевченківський суд поновить його на посаді, або Маріупольський.

І чого тоді будуть варті всі ці укази та постанови? Про призначення прокурорів та міністрів. Чого будуть варті їх рішення, заяви і закиди? Про злодіїв – добровольців та військових. Всі ваші інтрижки, замулені «нормативно-правовими актами».

Та й чого вони зараз-то варті?!

Ні, ми вам не віримо! І не визнаємо вас як повністю легітимну, чесну і правильну українську владу.

Просто ми й досі продовжуємо слідувати нашим переконанням щодо проросійської крадійської шобли Януковича.

І виконувати наш мовчазний суспільний договір. Нашу не озвучену пацанську домовленість. Нашу «суверенну волю Українського народу».

А ви – ким були, тим і залишилися. 

Ви – самоусунулися від виконання конституційних повноважень, що загрожує керованості держави, територіальній цілісності і суверенітету України, від вираження суверенної волі Українського народу.
Чорти, бл…

P.S. Ви навіть безграмотно ту постанову склали – де виходить, що самоусунення Януковича «загрожує… масовому порушенню прав і свобод громадян». Чи ви вже до цього готувалися?

Facebook автора

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...