App Store Google Play

У Дніпрі дивилися та обговорювали фільм про війну на Сході

02.11.2017 20:30
У Дніпрі дивилися та обговорювали фільм про війну на Сході

Сьогодні, 2 листопада, дніпряни переглянули документальний фільм «Паралелі», в якому розповідається про життя українських воїнів "на нулі" - в зоні ведення війни. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця показу - історичного музею імені Яворницького.

Сюжет фільму розповідає про життя двох чоловіків - звичайного мешканця міста Андрія та бійця-добровольця Івана, долю якого змінила війна. Обидва негативно ставляться до війни та її жахів. Однак один з них лише критикує військову ситуацію, яка триває на Сході України, інший - робить все для перемоги та вірить у майбутнє країни.

"Нам не вистачає лише єдності, як би банально це не звучало. Потрібна спільна жага до миру та спокійного життя", - вважає боєць.

На показ завітав головний герой Іван, який під час обговорення змісту фільму зазначив, що камуфляжна форма - не показник сили, адже багато людей захищають та допомогають країні в тилу.

"Фільм розповідає про певний універсум. Війна охопила територію України і кожен житель робить свій вибір. Однак правда для українців важлива і стоїть поряд з істиною. Ми воюємо не за мову чи культуру, ми воюємо за концепт свободи. Я вважаю, що ми воюємо за право говорити все, що хочемо сказати на тій мові, якій бажаємо", - додав історик, директор Інституту історії Дніпра Олег Репан.

Історик переконаний, що позиція іншого персонажа стрічки - Андрія наповнена ідеолегамими, за якими він маскує страх або ж відверто антиукраїнські погляди.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...