App Store Google Play

У 2017 році середня зарплатня дніпрян зросла більш ніж на півтисячі гривень

02.11.2017 09:00
У 2017 році середня зарплатня дніпрян зросла більш ніж на півтисячі гривень

Протягом 2017 року середня заробітна платня дніпрян зросла більш ніж на півтисячі гривень. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Державної служби статистики України.

В цілому, середня зарплатня збільшилась на 700 гривень, що дозволило Дніпру та області увійти в топ-3 рейтингу серед усіх регіонів України.

За розміром середньомісячної зарплатні жителі Дніпропетровщини опинилися на третьому місці. Загалом, середня сума заробітку в області сягнула 6696 гривень.

За даними служби статистики, на першому місці знаходяться жителі Донецької області з середньою заробітною платнею в розмірі 7456 гривень, друге місце належить мешканцям Київської області, де в отримують 6948 гривень.

Середню заробітну платню у 2017 році в регіонах України за місяцями можна переглянути, натиснувши тут. Дані за жовтень Держкомстатом поки що не опубліковані.

Раніше повідомлялось, що за перше півріччя 2017 року реальна зарплатня в Дніпропетровській області, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, зросла лише на 17,7%. Це один з найнижчих показників по Україні.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...