App Store Google Play

ПГ «СІЧ» допомагає матері боротися проти слідчих, які «вибивають зізнання» у її сина

02.11.2017 15:00
ПГ «СІЧ» допомагає матері боротися проти слідчих, які «вибивають зізнання» у її сина

Фахівці громадської організації Правозахисна група «Січ» допомагають матері боротися проти несправедливості слідчих, які намагаються «вибити зізнання» у її сина та звинуватити у скоєнні важкого злочину. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО ПГ «СIЧ» у Facebook.

Світлана два з половиною роки бореться проти несправедливості. Її сина затримали за підозрою у скоєнні важкого злочину. Однак під час збирання доказів слідчими він став жертвою старої та огидної системи «вибивання зізнань».

Хлопця лупцювали, знущалися, принижували, змушували їсти одяг. На доказ є чисельні медичні довідки з діагнозами: закрита черепно-мозкова травма, струс мозку, забої та садна м’яких тканин, гематоми м’яких тканин голови, параорбітальна гематома та інші.

Також існують беззаперечні речові докази - понищений та скривавлений одяг та покази свідків. Мовою правозахисників, відбулося грубе порушення ст. 3 Конвенції з прав людини та низки статей Кримінального кодексу (364 КК Перевищення службових повноважень. 127 КК Катування).

«Чи винен син Світлани у злочині, в якому його обвинувачують - вирішить суд. Однак ми переконані, що правоохоронці повинні відповісти за свої звірства перед законом. Але що ми бачимо? Карні справи за фактом побиття підозрюваного всупереч наявним речовим доказам та заявами свідків – Шевченківським райсудом Дніпра аж тричі, попри усі зусилля правозахисників, закриваються», - зазначили фахівці Правозахисної групи «СIЧ».

В ГО ПГ «СІЧ» переконують, що це жорстока та безжальна система, яка й досі абсолютно безкарна. Таких як Світлана - матерів, які роками відстоюють право своїх дітей на справедливе розслідування – тисячі. А відповідь одна – їх не чують.

«Маленький мітинг під обласною прокуратурою. Кілька годин перемовин зі слідчими, які вперто не бачать доказів винуватості працівників Нацполіції. Свій за свого. Система за систему», - йдеться у дописі.

Правозахисники «Січі» продовжують допомагати таким жінкам, як Світлана. Вона постукала в усі можливі двері і всюди отримала відмову. Нині скарга про направлена до Касаційного Суду. Наступний крок – Європейський Суд з прав людини.

Нагадаємо, що Правозахисна група "Січ" допомагає багатодітній учасниці війни на Сході отримати житло.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...