App Store Google Play

Ярош поділився першою ігровою короткометражкою про життя бійців УДА

31.10.2017 13:00
Ярош поділився першою ігровою короткометражкою про життя бійців УДА

Вчора, 30 жовтня, презентували перший короткометражний ігровий фільм про безкомпромісних захисників України - Добровольців УДА. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку командира Української Добровольчої Армії, народного депутата Дмитра Яроша у Facebook.

Створення кінострічки ініціював навчальний центр Української Добровольчої Армії. Дата виходу пов’язана з 75-ю річницею створення УПА та сьомого випуску "Школи піхоти".

«Фільм про війну. Щиро дякую всім, хто зробив цей маленький внесок у нашу майбутню перемогу. Ми хочемо перемогти. Ми можемо перемогти. Ми переможемо! Добровольці – це сила», - зазначив командир УДА Дмитро Ярош.

Фільм можна переглянути в соцмережах на сторінках структурних підрозділів Української Добровольчої Армії та Державницької Ініціативи Яроша. Крім того, це можна зробити на каналі навчального центру УДА у YouТube.

Раніше зазначалось, що ігровий фільм знятий на основі бойового досвіду передових підрозділу УДА. Ідейним натхненником проекту є командир НЦ УДА Максим Швець "Покутяка".

Професійна команда інструкторського складу та добровольці 5-го і 8-го підрозділів виконали навчально-тренувальне завдання диверсійно-розвідувальної групи, що лягло в основу сюжету фільму.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...