App Store Google Play

На Дніпропетровщині триває процес формування бюджетів міст на наступний рік

31.10.2017 20:30
На Дніпропетровщині триває процес формування бюджетів міст на наступний рік

Сьогодні, 31 жовтня, відбулася регіональна нарада Асоціації міст України, в якій взяли участь голови міст Дніпропетровської області. Асоціація покликана спільними зусиллями мерів вирішувати нагальні проблеми керування містами. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку облради у Facebook.

Завдяки децентралізації велика частина податків на доходи фізичних осіб, відсотки від акцизів, залишаються місцевим громадам. Це дозволило збільшити місцеві бюджети. Саме тому важливо розуміти як ефективно використовувати нові надходження.

Також прийняття нових законів про освіту та медицину внесли певний ряд змін у бюджетний кодекс, що необхідно враховувати при роботі над бюджетами.

Особливу увагу на нараді приділили питанню розробки програм допомоги молодим сім’ям. Відомо, що велика кількість молоді виїжджає за кордон. Мери висловили підтримку ідеї розробки механізму утримання молоді в країні. Саме завдяки регіональним програмам молоді сім’ї змогли б взяти участь у конкурсі з фінансування молодіжного будівництва або пільгового кредитування.

За словами народного депутата Івана Куличенко, мери Дніпропетровської області вирізняються вмінням об’єднуватися навколо вирішення конкретних проблем.

«Асоціація міст України - це справжня команда мерів, які спільно можуть вирішити будь-яку задачу. Робота ж над бюджетом – це вкрай відповідальна місія, тому обмін досвідом, можливість поставити питання фахівцям – добра підмога у роботі», - прокоментував голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...