App Store Google Play

У Дніпрі презентували техніку, якою прибиратимуть міські вулиці взимку від снігу

30.10.2017 13:00
У Дніпрі презентували техніку, якою прибиратимуть міські вулиці взимку від снігу

Десятки снігоочисних машин, фронтальні навантажувачі, посипальна прилади, автомобілі для прибирання тротуарів – уся ця техніка вже готова вийти на вулиці Дніпра у зимовий період. Сьогодні, 30 жовтня, заступник міського голови Михайло Лисенко провів оглядини снігоприбиральної техніки, на яку Дніпро може розраховувати під час негоди. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Михайло Лисенко зауважив, що на оглядинах знаходиться 142 одиниці комунальної техніки, яка належить КП "УРЕА" та фірмам-підрядникам.

"Майже усі техніка КП "УРЕА" європейського зразка. Ми досить добре оновили автопарк. Це автомобілі марки Ford, проте на машинах встановлене обладнання й інших виробників. Сьогодні представлений не весь комплект снігоприбиральних автомобілів. Цьогоріч усього буде задіяно 192 машини для боротьби з негодою. Техніка вся оновлена, відремонтована, повністю готова до експлуатації", - розповів Михайло Лисенко. 

Чиновник наголосив, що більшість снігоприбиральних машин комбіновані, тому їх використовують і влітку, і взимку.

"Машини задіяні цілоріч, взимку - для розчищення доріг від снігу та посипання соляною сумішшю (автомобілі обладнані солерозкидувачем і резервуарами з соляною рідиною), а влітку - для прибирання доріг. Тобто техніка не стоїть без діла", - розповів Михайло Лисенко.

Посадовець також додав, що в цілому цього року для міста закупили машин на 63 млн грн. До кінця року планується придбати 10 одиниць малогабаритної техніки, щоб прибирати тротуари. 

Також зазначимо, для усунення ожеледиці містом вже заготовлено піщано-соляні суміші, а також спеціальна рідина, якою будуть поливатися спуски і підйоми.

Нагадаємо, з цього року дороги міста планується прибирати силами комунальних служб, а не підрядника.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...