App Store Google Play

Уперше за 30 років діти в Синельниківській школі № 7 навчаються у теплих умовах

27.10.2017 10:40
Уперше за 30 років діти в Синельниківській школі № 7 навчаються у теплих умовах

У Синельниківській школі № 7 вже повністю перекрили дах і встановили нові вікна. Тривають фасадні та внутрішні роботи. Діти й педагоги вже відчули ефект термомодернізації – сидіти на уроках в куртках немає потреби. Про це розповів голова ДніпроОДА Валентин Резніченко, інформує Дніпроград.

«Діти мають навчатися в комфортних умовах – таке завдання ставить Президент України Петро Порошенко. Загалом цьогоріч ми капітально ремонтуємо 25 шкіл Дніпропетровщини, роботи там не проводилися десятиріччями», - зауважив Валентин Резніченко.

Учні та педагоги Синельниківської школи № 7 вже відчули на собі позитивні результати термомодернізації. Ремонт розпочали цього року. Наразі повністю перекрили дах і замінили вікна.

«В тому році було набагато прохолодніше, на уроках сиділи в куртках, тепер тут комфортно… Думаю, після ремонту діти ходитимуть сюди з більшим задоволенням», - поділилася учениця 11 класу Ксенія Ленда.

У школі продовжують утеплювати фасад. Він буде не тільки теплим, але й яскравим і сучасним.

«Протягом тридцяти років у нас були тільки косметичні ремонти, тому ці роботи для нас дуже актуальні. Школа вже тепла, згодом стане більш затишною і сучасною», - розповіла директор Синельниківської школи № 7 Галина Сіроух.

Роботи ведуться і всередині будівлі. Будівельники облаштовують класи й коридори, актову залу, замінюють електричне обладнання, каналізацію та радіатори опалення. Спортивну залу мають здати найближчим часом.

Остаточно ремонт планують завершити наступного року.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...