App Store Google Play

Роботу Дніпропетровської облради оцінили на прозорість та відкритість

27.10.2017 20:00
Роботу Дніпропетровської облради оцінили на прозорість та відкритість

На ім'я голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова надійшов документ від ГО "Інститут реформ та інновацій". Документ представляє собою дослідження роботи облради у відповідності до прозорості, публічності та норм закону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт облради у Facebook.

Також у документі відзначені позитивні результати роботи облради та цілий ряд рекомендацій.

Виходячи із звернення члена організації Романа Сердюка, їх діяльність ставить за мету "імплементацію антикорупційного законодавства на місцевому рівні, прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування, реалізацію права громадян на контроль влади".

Результати оцінки роботи Дніпропетровської обласної ради показали, що рада долучилась до запровадження кращих практик підвищення рівня прозорості, підзвітності та відкритості у таких напрямках: 

- Публікації на офіційному веб-сайті інформації про видаткову частину бюджету за сферами, установами та організаціями; 
- Затверджено рішення "Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг із застосуванням системи електронних закупівель.

Поряд із цим ГО пропонує запровадити в обраді цілу низку нововведень. За словами Гліба Пригунова, більшість з них є аргументованими та корисними, втім, є й незрозумілі.

"З чимось погоджуюсь. Наприклад, проведення громадських слухань перед прийняттям бюджету (можливо, з цього року і запровадимо). З чимось я не погоджуюсь. Наприклад, щодо норм прямої трансляції. Які можуть бути норми? Трансляція або є, або її немає. Також мені не дуже зрозуміло про кодекс етичної поведінки голови та депутатів. Це, як виховання, воно або є, або немає. Тим не менш, я завжди вдячний за увагу та конструктивну критику!", - пояснив голова облради.

Надаємо, що Гліб Принунов заявляв, що облрада готова до будь-яких аудиторських перевірок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...