App Store Google Play

Роботу Дніпропетровської облради оцінили на прозорість та відкритість

27.10.2017 20:00
Роботу Дніпропетровської облради оцінили на прозорість та відкритість

На ім'я голови Дніпропетровської обласної ради Гліба Пригунова надійшов документ від ГО "Інститут реформ та інновацій". Документ представляє собою дослідження роботи облради у відповідності до прозорості, публічності та норм закону. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт облради у Facebook.

Також у документі відзначені позитивні результати роботи облради та цілий ряд рекомендацій.

Виходячи із звернення члена організації Романа Сердюка, їх діяльність ставить за мету "імплементацію антикорупційного законодавства на місцевому рівні, прозорість та підзвітність органів місцевого самоврядування, реалізацію права громадян на контроль влади".

Результати оцінки роботи Дніпропетровської обласної ради показали, що рада долучилась до запровадження кращих практик підвищення рівня прозорості, підзвітності та відкритості у таких напрямках: 

- Публікації на офіційному веб-сайті інформації про видаткову частину бюджету за сферами, установами та організаціями; 
- Затверджено рішення "Про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт та послуг із застосуванням системи електронних закупівель.

Поряд із цим ГО пропонує запровадити в обраді цілу низку нововведень. За словами Гліба Пригунова, більшість з них є аргументованими та корисними, втім, є й незрозумілі.

"З чимось погоджуюсь. Наприклад, проведення громадських слухань перед прийняттям бюджету (можливо, з цього року і запровадимо). З чимось я не погоджуюсь. Наприклад, щодо норм прямої трансляції. Які можуть бути норми? Трансляція або є, або її немає. Також мені не дуже зрозуміло про кодекс етичної поведінки голови та депутатів. Це, як виховання, воно або є, або немає. Тим не менш, я завжди вдячний за увагу та конструктивну критику!", - пояснив голова облради.

Надаємо, що Гліб Принунов заявляв, що облрада готова до будь-яких аудиторських перевірок.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...