App Store Google Play

Мешканці Петриківки отримали безкоштовні юридичні консультації щодо ведення бізнесу

27.10.2017 18:30
Мешканці Петриківки отримали безкоштовні юридичні консультації щодо ведення бізнесу

24 жовтня в приміщенні Петриківської райради для жителів населеного пункту були проведені безкоштовні юридичні консультації з питань, що стосуються малого та середнього бізнесу. Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу Дніпропетровської обласної ради.

Спори між суб’єктами господарювання, взаємини між власниками бізнесу і найманими працівниками, невиплата заробітної плати та ін. Також жителі Петриківки могли отримати відповіді від досвідченого юриста на питання щодо розділення майна і сімейних спорів. 

Заступник голови обласної ради Мгер Куюмчян пояснив, чому виникла ідея проведення таких заходів: «Якщо в містах нашого регіону немає проблем з юридичною консультацією, то у віддалених районах і селах юридичні фірми — це швидше виняток з правил. Проте, з різного роду конфліктами стикається практично кожен другий, тому часто допомога юристів людям просто необхідна. Доїхати до Дніпра у жителів районів не завжди є можливість, тому ми вирішили організувати виїзні безкоштовні консультації юристів. Основний акцент в цих заходах ми робимо на юридичну допомогу представникам малого та середнього бізнесу на місцях, але паралельно з цим наші юристи готові допомогти людям і в інших питаннях».

Консультації надавав провідний український юрист, директор Центру з позасудового врегулювання конфліктів Юрій Шевцов.

«Сьогодні професійний юрист Юрій Шевцов, який спеціалізується на альтернативному вирішенні судових спорів, приїхав до Петриківки, щоб безкоштовно проконсультувати місцевих жителів, в першу чергу, підприємців. Як правило, причина будь-якої бізнес-суперечки — це конфлікт інтересів. Хтось переманює працівників більш високою зарплатою, хтось клієнтів більш низькими цінами тощо. Є питання виплати заробітної плати в «конвертах», до чого це може призвести в майбутньому. Але в той же час консультації розраховані не тільки на підприємців, а й на простих громадян. Адже якщо у людини лад у сім’ї, він і працюватиме краще, а значить, краще буде працювати і підприємство », — розповів заступник директора КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської облради Микола Шевченко.

За його словами, безкоштовні консультації з залученням фахівців в різних сферах будуть надаватися і в інших районах Дніпропетровської області.

Директор Центру з позасудового врегулювання конфліктів Юрій Шевцов зазначив, що Центр, який він очолює, працює за трьома напрямком — рішення конфліктів в сім’ї, між профспілками і роботодавцями, а також рішення бізнес-конфліктів. «Головний принцип нашої роботи — відокремити людину від проблеми, яка виникла, і на основі цього допомогти конфліктуючим людям прийти до консенсусу. Альтернативне рішення бізнес-суперечок є вигідним для обох сторін. Адже звернення до суду — це не тільки дорого, але й дуже довготривалий процес. Наприклад, консультація адвоката сьогодні коштує від 200 грн. і вище, скласти позовну заяву до суду — від 650 до 10 тис. грн., судовий збір — від 700 до 10 тис. грн. А присутність адвоката в суді обійдеться від 50 до 100 доларів за кожне відвідування, це при тому, що процес може розтягнутися на роки. Зрозуміло, що сьогодні багатьом громадянам такі витрати не по кишені. Сьогодні я приїхав, щоб допомогти людям вирішити їхні проблеми, проконсультувати з питань, які їх найбільше хвилюють», — сказав він.

У Петриківському райраді відзначили, що такі заходи дуже важливі для району, оскільки основний дохід місцевого бюджету — це податки, які сплачують підприємці. У Петриківському районі зареєстровані 1 286 суб’єктів господарювання, з них 583 — це юридичні особи та 786 — фізичні особи-підприємці.

Як повідомляють у КП «Центр підтримки малого та середнього бізнесу» Дніпропетровської облради, такі виїзні безкоштовні юридичні консультації проводитимуть і у інших районах Дніпропетровщини. Дізнатися більше про це можна за телефонами: +3 8(067) 560-86-59, +3 8(067) 316-50-40, +3 8 (056) 742-81-04.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...