App Store Google Play

Литовська молодь ознайомилася з роботою Молодіжної ради Дніпра

26.10.2017 08:30
Литовська молодь ознайомилася з роботою Молодіжної ради Дніпра

Вчора, 25 жовтня, у міській раді відбулася презентація роботи Молодіжної ради Дніпра для литовських учасників проекту «Відкривай свій розум, розширюй горизонти». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міськради.

«Цей проект реалізують за підтримки Міністерства молоді та спорту України. Його головна мета – популяризація української та литовської культур та сприяння міжкультурному діалогу цих країн. У рамках проекту ми проводимо воркшопи, екскурсії до музеїв, у Петриківку, обговорюємо важливість культури сьогодні», – розповіла координатор проекту українсько-литовського обміну «Відкривай свій розум, розширюй горизонти» Марина Богуславська.

Майже усі члени литовської делегації – вперше в Україні. Тому для Дніпра є гордістю, що своє знайомство з країною вони розпочали саме з нашого міста. 

«Ми запросили сьогодні в гості учасників проекту, для того щоб поділитися нашими напрацюваннями, познайомитися та розповісти, як працює молодіжне самоврядування у нашому місті, а також послухати про їхній досвід», – зазначила голова комісії соціального захисту і правових питань Молодіжної ради Дніпра Анна Браткова. 

Литовці приїхали до Дніпра 22 жовтня. За цей час вони вже встигли ознайомитися з основними визначними місцями міста, зокрема відвідали історичний та музей АТО. Також провели кілька дискусій та вечір української культури. 

«Я завжди хотів відвідати Україну та дізнатися більше про неї. Тому проект – гарна можливість це здійснити. До приїзду сюди я знав, що в Україні йде війна. Ми дуже багато дізналися про це в музеї АТО. Мене вразила набережна у Дніпрі – вона неперевершена. Місто дуже велике, адже в ньому проживає приблизно половина населення Литви. Для мене це дуже цікаво», – сказав учасник проекту Вітеніс Заборас.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...