App Store Google Play

«Лікарка Вілкула» очолила департамент здоров'я у Києві

24.10.2017 13:40
«Лікарка Вілкула» очолила департамент здоров'я у Києві

Київський міський голова Віталій Кличко призначив на посаду директора Департаменту охорони здоров’я КМДА Валентину Гінзбург із 23 жовтня 2017 року. Про це стало відомо з розпорядження міського голови №812 від 20.10.2017 року.

Зазначимо, Гінзбург очолювала департамент охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА за часів, коли останньою керував Олександр Вілкул. Пізніше одіозний депутат лобіював призначення сумнозвісної лікарки на посаду ректора медакадемії у Дніпрі.

Валентина Гінзбург відома впровадженням на Дніпропетровщині, як у пілотному регіоні, так звану «медичну реформу» Януковича, внаслідок якої сотні тисяч людей втратили можливість отримати кваліфіковану допомогу, дитяча смертність збільшилася в рази, а кількадесят приміщень колишніх лікарень та амбулаторій перекочували до приватної власності, або ж були подаровані московському патріархату.

Народний депутат Віталій Купрій, колишній депутат Кам’янської міської раді прокоментував несподіване рішення Кличка:

«Валентина Гінзбург покривала (а вірогідно й організовувала) торгівлю дітьми в Кам'янському пологовому відділенні 9-ої міської лікарні. В той час мною було виявлено десятки випадків неонатальної смертності дітей (або в утробі матері, або на першому тижні життя) в 9-й міській лікарні. При цьому тіла дітей батьків із малозахищених верств населення безслідно зникали. Батькам їх не видавали для поховання. У результаті було виявлено 26(!) випадків зникнення тіл немовлят. Вірогідно, що їх пускали на органи для виготовлення стовбурових клітин або косметики», - повідомив нардеп.

Він також додав, що замовники цього варварства знаходились на таких високих посадах, що прокуратура не тільки закрила справу, а й суд амністував одного з виконавців. Валентина Гінзбург зробила своєю заступницею (підвищила на посаді) головного лікаря, яка мала відповідати перед законом про страшний злочин.

«І тепер вбивці дітей у Києві, під крилом Кличка. Мовчати я не буду, просто не маю права. Негайно направлю йому вимогу звільнити цю особу із займаної посади та вибачитись перед киянами!», - резюмував Віталій Купрій.

Нагадаємо, міський голова Дніпра Борис Філатов називав медреформу Гінзбург людожерською.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...