App Store Google Play

Мішалов заявив про свою відставку з посади секретаря міськради Дніпра

23.10.2017 11:00
Мішалов заявив про свою відставку з посади секретаря міськради Дніпра

Сьогодні, 23 жовтня, під час прес-конференції депутат міськради В'ячеслав Мішалов заявив про добровільну відставку з посади секретаря Дніпровської міської ради, інформує Дніпроград. 

В'ячеслав Мішалов зробив резонансну заяву. За його словами, спровоковані довколо нього корупційні скандали змусили його залишити посаду секретаря міськради.

"Сьогодні кількість чуток довколо мого імені і моєї посади перевалила за критичну масу. Хочу заявити про добровільну відставку з посади секретаря міськради міста Дніпра. Як будь-який свідомий політик з європейськими цінностями, своєю відставкою хочу довести, що я ні в якому разі не тримаюся за місце секретаря, і це місце не є для мене пріоритетним. І свою посаду я ніколи б не використовував для тиску на органи влади", - зазначив політик.

Мішалов також наголосив, що збирається продовжити свою депутатську діяльність та готовий співпрацювати зі слідчими органами і органами влади в зв'язку зі звинуваченнями його в корупції.

"Впевнений, що правоохоронцями буде доведена неправдивість тих чуток та наклепу, які наразі вирують довколо мене. Так само як і минулого року", - вважає Мішалов.

Політик також запевнив, що його відставка не пов'язана із розірванням міською радою контракту із підрядником «Майстер-Буд», який належить його батькові. А з очільником міста Борисом Філатовим він залишився у тісних робочих стосунках. Окрім того, він бачить кілька кандидатур на посаду секретаря міськради – від фракцій «Наш край», «Блок Петра Порошенка» та УКРОП. На посаді В'ячеслав Мішалов пропрацював майже два роки.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Історія про те, як я вкрав

Коли мене серйозно питають чи крав я хоч щось у своєму житті, я не поспішаю відповідати, бо точно знаю, що крав у дитинстві. Зараз важко згадати що, але один випадок я пам'ятаю...Це було 19 років тому...
Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...