App Store Google Play

«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

20.10.2017 15:00
«СІЧ» запрошує дніпрян на презентацію «Мапи пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту

24 жовтня громадська організація «Правозахисна групи «СІЧ»» запрошує всіх дніпрян на презентацію інформаційного ресурсу «Мапа пам’яті» щодо загиблих в ході збройного конфлікту, яка проводиться за підримки Української Гельсинської спілки з прав людини (УГСПЛ). Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО ПГ «СІЧ» у Facebook.

«Ви колись задумувались, як візуалізувати смерть? Не стару з косою в балахоні, як на малюнках з книжок, а масштабну смерть, не одного десятку людей, де кожна точка – це своя страшна історія. Побачене вас вразить», - йдеться у дописі.

Інтерактивна «Мапа пам’яті» створена Українською Гельсинською спілкою з прав людини у 2017 році. Це сучасний ресурс, на якому зібрано та показано інформацію про близько 10 тисяч загиблих.

Гібридний збройний конфлікт в Україні супроводжується інтенсивною інформаційною війною з обох боків. Одним з її компонентів є приховування власних військовослужбовців з боку РФ, а з боку України – приховування реальних обставин загибелі цивільного населення та військових.

Результатом роботи мають стати механізми ідентифікації та меморизації жертв як перший крок до примирення об’єктивного висвітлення подій.

Презентація ресурсу «Мапа Пам’яті» відбудеться 24 жовтня у приміщенні Центральної міської бібліотеки, (вул. Воскресенська, 23, 3 поверх, конференц-зала) о 14:00.

 

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...
У Дніпрі й на цілій Січеславщині розгортається велика драма маленької людини Коломойського.Щоби сформувати прозелену більшість і залишитися головою облради чи перескочити у крісло голови адміністрації...