App Store Google Play

Дніпрянам розкрили секрети побудови успішної кар’єри

20.10.2017 11:40
Дніпрянам розкрили секрети побудови успішної кар’єри

Сьогодні, 20 жовтня, у приміщенні ДніпроОДА Посол доброї волі ООН та голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов презентував проект «Dnipro StartUP Club», в якому розповів про інновації та перспективи для дніпрян в Україні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Ексклюзивним досвідом та порадами у своєму спіч-практикумі «Вікно можливостей» поділився медіа-експерт Андрій Куликов. Побудова кар’єри, започаткування smart-бізнесу, успішні кейси - що для цього необхідно та як досягти успіху пояснив експерт.

«Я вважаю, що такі проекти, як StartUP Club сьогодні на часі, вони створюють нові «вікна можливостей». Саме тому я долучився до цієї ініціативи», — зазначив Андрій Куликов.

Проект Dnipro StartUP Club було презентовано у серпні 2017 року. Тоді альянс громадських організацій провів круглий стіл на тему: «Проблеми та шляхи вирішення працевлаштування та самозайнятості населення Дніпропетровської області. Концепт «Dnipro StartUP Club».

У рамках проекту проводяться навчальні тренінги, спіч-практикуми та майстер-класи задля сприяння самореалізації та створення умов професійного зростання дніпрян.

Крім того, спеціально для дніпрян було проведено воркшоп «Потужний старт кар’єри. Лайфхаки молодим фахівцям».

Організаторами Dnipro StartUP Club виступили «Європейська молодіжна ліга», «Фундація креативного бізнесу», «Інститут податкових реформ» спільно з  ДніпроОДА та ДП «Інвестиційно-інноваційний центр».

«Головне, що є активні громадяни, які прагнуть самореалізації і готові докладати до цього зусиль. Саме для них необхідно створити умови: провести навчання, надати інформацію про ресурси, які можливо використовувати, і найголовніше — показати успішний досвід громадян, які вже досягли цієї мети», - переконані організатори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Після української заяви про розпуск лднр, м'яч недовго був на половині поля росіян. путін висунув і свою вимогу - імплементація "формули Штайнмаєра" в українське законодавство. Причому ці вимоги путін...
Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...