App Store Google Play

Дніпрянам розкрили секрети побудови успішної кар’єри

20.10.2017 11:40
Дніпрянам розкрили секрети побудови успішної кар’єри

Сьогодні, 20 жовтня, у приміщенні ДніпроОДА Посол доброї волі ООН та голова правління «Громадського радіо» Андрій Куликов презентував проект «Dnipro StartUP Club», в якому розповів про інновації та перспективи для дніпрян в Україні. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

Ексклюзивним досвідом та порадами у своєму спіч-практикумі «Вікно можливостей» поділився медіа-експерт Андрій Куликов. Побудова кар’єри, започаткування smart-бізнесу, успішні кейси - що для цього необхідно та як досягти успіху пояснив експерт.

«Я вважаю, що такі проекти, як StartUP Club сьогодні на часі, вони створюють нові «вікна можливостей». Саме тому я долучився до цієї ініціативи», — зазначив Андрій Куликов.

Проект Dnipro StartUP Club було презентовано у серпні 2017 року. Тоді альянс громадських організацій провів круглий стіл на тему: «Проблеми та шляхи вирішення працевлаштування та самозайнятості населення Дніпропетровської області. Концепт «Dnipro StartUP Club».

У рамках проекту проводяться навчальні тренінги, спіч-практикуми та майстер-класи задля сприяння самореалізації та створення умов професійного зростання дніпрян.

Крім того, спеціально для дніпрян було проведено воркшоп «Потужний старт кар’єри. Лайфхаки молодим фахівцям».

Організаторами Dnipro StartUP Club виступили «Європейська молодіжна ліга», «Фундація креативного бізнесу», «Інститут податкових реформ» спільно з  ДніпроОДА та ДП «Інвестиційно-інноваційний центр».

«Головне, що є активні громадяни, які прагнуть самореалізації і готові докладати до цього зусиль. Саме для них необхідно створити умови: провести навчання, надати інформацію про ресурси, які можливо використовувати, і найголовніше — показати успішний досвід громадян, які вже досягли цієї мети», - переконані організатори.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...