App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про загрози та запобігання торгівлі людьми

19.10.2017 11:40
У Дніпрі розповіли про загрози та запобігання торгівлі людьми

Вчора, 18 жовтня, у Дніпрі з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми розповіли про запобігання та наслідки рабства, а також правила безпечного виїзду за кордон. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Управління молоді, ПО та НПВ Дніпровської міської ради у Facebook.

Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради спільно з ГО «Промінь Дніпро» провели інформаційно-просвітницький захід для працівників позашкільних закладів міста.

Експерти стверджують, що одна п’ята населення України готові заради роботи нелегально перетнути кордон, працювати у зачинених приміщеннях або віддати паспорт працедавцю. Такими є результати нещодавнього репрезентативного опитування, проведеного компанією GfK на замовлення МОМ. При цьому 11% українців досі нічого не чули про торгівлю людьми.

Метою заходу було привернути увагу педагогічних працівників, молоді з Дніпра до проблеми торгівлі людьми, наслідків рабства, а також інформування про правила безпечного виїзду за кордон та можливості отримання безкоштовних консультацій за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми – за номером 527.

«За оцінками МОМ, понад 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Більшість з них особи віком до 35 років», - зазначили активісти ГО «Промінь Дніпро».

Учасники заходу отримали друковану продукцію для проведення роботи із запобігання торгівлі людьми. Дізнатися більше про загрози сучасного рабства та правила безпечної міграції можна на сайтах stoptrafficking.org/uk та www.527.org.ua.

Нагадаємо, що у  Дніпрі щорічно проходить Всесвітня акція Walk for Freedom з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ось і минуло свято 14 жовтня – день священний для кожного українського націоналіста. При чому незалежно від його релігійних, історичних чи будь-яких інших поглядів. Це свято, особливо у такий не...
Між іншим, альтернативи Мінському процесу варто шукати. Молдова, Грузія, Україна. Це - держави, на території яких є російські окупаційні війська. Їх об'єднує бажання деокупації власних територій. ПМР,...
Уявила собі той жах, який би відчули дніпряни, якщо б кремлівські терористи впритул наблизилися до нашого міста Дніпро.Звісно, наші військові зайняли б оборону, стягнувши до східного кордону міста воє...
Влада зрозуміла, що провалила комунікацію із активною частиною суспільства. Врешті про це прямо заявили спікери. Вони, до речі, були підібрані продумано, - модерував зустріч голова ОДА (ну а як ще без...