App Store Google Play

У Дніпрі розповіли про загрози та запобігання торгівлі людьми

19.10.2017 11:40
У Дніпрі розповіли про загрози та запобігання торгівлі людьми

Вчора, 18 жовтня, у Дніпрі з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми розповіли про запобігання та наслідки рабства, а також правила безпечного виїзду за кордон. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку Управління молоді, ПО та НПВ Дніпровської міської ради у Facebook.

Управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради спільно з ГО «Промінь Дніпро» провели інформаційно-просвітницький захід для працівників позашкільних закладів міста.

Експерти стверджують, що одна п’ята населення України готові заради роботи нелегально перетнути кордон, працювати у зачинених приміщеннях або віддати паспорт працедавцю. Такими є результати нещодавнього репрезентативного опитування, проведеного компанією GfK на замовлення МОМ. При цьому 11% українців досі нічого не чули про торгівлю людьми.

Метою заходу було привернути увагу педагогічних працівників, молоді з Дніпра до проблеми торгівлі людьми, наслідків рабства, а також інформування про правила безпечного виїзду за кордон та можливості отримання безкоштовних консультацій за телефоном Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми – за номером 527.

«За оцінками МОМ, понад 160 тисяч українців постраждали від торгівлі людьми, починаючи з 1991 року. Більшість з них особи віком до 35 років», - зазначили активісти ГО «Промінь Дніпро».

Учасники заходу отримали друковану продукцію для проведення роботи із запобігання торгівлі людьми. Дізнатися більше про загрози сучасного рабства та правила безпечної міграції можна на сайтах stoptrafficking.org/uk та www.527.org.ua.

Нагадаємо, що у  Дніпрі щорічно проходить Всесвітня акція Walk for Freedom з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


4 роки тому Дніпро позбувся тягаря гріхів і злочинів одного з організаторів Голодомору та офіційно став Дніпром.З тих пір навіть затяті противники узаконення цієї народної назви забули й згадувати про...
Юрій Фоменко

Біля річки Жовтої

1648 року, вночі з 15 на 16 травня, військо Речі Посполитої вишикувалося для здійснення маршу до урочища Княжі Байраки ...Чим була та битва під Жовтими Водами? Початком визвольної війни? Початком бурж...
Олександр ВАЙС

Окупація

Окупація завжди починається з брехні. Певною мірою окупація і є брехнею. Довгими й марними намаганнями називати речі тим, чим вони не є і привласнюванням їх тими, кому вони ніколи не належали. Наш вип...
Колись Чорний ліс тягнувся від Карпатів до Дніпра, а Голубий ліс на Січеславщині займав майже повністю Петриківський, Царичанський, Магдалинівський, Новомосковський та Павлоградський райони.Про що сві...