App Store Google Play

У Дніпрі презентували книгу про видатного тренера Анатолія Орнанджи

18.10.2017 12:40
У Дніпрі презентували книгу про видатного тренера Анатолія Орнанджи

18 жовтня в СДЮСШОР №3 відбулася презентація книги про заслуженого тренера України Анатолія Орнанджи, яку написав його учень, інформує Дніпроград.

"Не часто українська легка атлетика може похвалитися такими подіями. Дуже часто в легкій атлетиці говорять про успіхи спортсмені, залишаючи без уваги труд тренера, завдяки якому можливо досягти успіхів. Адже перемоги на світових турнірах – це успішна взаємодія таланта та праці спортсмена та його наставника. Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій вже виправляє таку ситуацію і на Чемпіонатах світу медалі будуть вручатись не тільки спортсменам , а і їхнім тренерам", - відзначає автор книги Андрій Береза, учень видатного тренера.

За його словами, книжка - це своєрідна подяка тренерові, який виховав сотні талантів, які стали європейськими і світовими призерами.

"Я вже відправив три книги в США, одну в Ізраїль, одну в Австралію і одну в Москву", - зазначив Андрій Береза, учень Орнанджи. 

Книга поширюється на умовах «плати скільки хочеш». Це означає, що ви можете як нічого не платити, так і заплатити будь-яку прийнятну для вас суму.

Зазначимо, Анатолій Орнанджи народився у 1944 р.н. виховав 10 майстрів спорту міжнародного класу, 5 чемпіонів Європи, одного срібного призера Чемпіонату Європи, 3 бронзових призера Чемпіонату Європи, учасників Олімпійських Ігор, чемпіонатів Світу, рекордсменів України та Європи.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Рефлексії навколо "втрачених" Криму та Донбасу - це звичайні "фантомні" болі. Усім цим обмінам думок про людей чи територію ("як повернути", "коли", "на яких умовах", "ми не повернемо, бо") скоро випо...
Помилка московітських протестувальників - це упор на «мирний протест». Вони, скоріш за все, помилково сприймають наш Майдан, як мирний виступ.Так! У нас багато тринділи про те, що тільки м...
Юрій Фоменко

Промоушен

Один пан з нашого міста забрав літніх батьків ближче до себе. Була придбана і приведена до ладу дачна ділянка в садовім товаристві, де постійно проживало багато ровесників батьків. Реконструйований бу...
Ярема ГАЛАЙДА

Про емпатію

Зустрів товариша випадково на вулиці. Постарів. Добряче постарів. Геть сивий, обличчя у зморшках, але все такий же жилавий, по молодечому стрункий, вкритий мало не чорною, степовою засмагою. Старий, с...