App Store Google Play

У Дніпрі розпочався семінар для журналістів та активістів зі свободи слова

17.10.2017 13:40
У Дніпрі розпочався семінар для журналістів та активістів зі свободи слова

Сьогодні, 17 жовтня у Дніпрі в коворкінгу "Спалах" стартував семінар для журналістів та громадських активістів "Свобода слова". Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

Свобода слова та кібер-злочини, співпраця з міжнародними правозахисними організаціями, поширення інформації у соцмережах. Такі теми розглядають на семінарі для журналістів та громадських активістів у Дніпрі. 

Представник Інститут масової інформації розповів, що у вересні цього року ІМІ зафіксував в Україні загалом 40 випадків порушень свободи слова та прав журналістів. Це найбільша кількість порушень зафіксована з початку року.

"У світлі останніх подій в Україні тема безпеки журналістів стає все більш актуальною. Зобов’язання держави захищати життя та безпеку журналістів, а також ефективно розслідувати злочини, вчинені проти журналістів, закріплені в Європейській конвенції з прав людини та підтверджені практикою Європейського суду з прав людини. Наразі ІМІ пильну увагу присвячує дослідженню ефективності роботи правоохоронних органів у розслідуванні злочинів, вчинених проти журналістів в Україні за останній час", - зазначив фахівець.

В свою чергу, журналістка і продюсер Громадського ТБ Запоріжжя Олена Широкова підняла тему регіональної журналістики та закликала до того, щоб місцеві журналісти впроваджували нові способи подачі матеріалів, ініціювали інформприводи і самі організовували зустрічі з представниками влади.

"Місцева журналістика - інтернатура для студентів. Студенти журналістики не розглядають регіональні ЗМІ як постійне місце роботи. Вони прагнуть виїхати до Києва. Ніхто не намагається залишитися тут і розвивати місцеві ЗМІ, хоча професійним журналістом можна бути в будь-якому виданні, головне - бажання. У регіональних ЗМІ теж можна працювати і реалізовувати свої ідеї, впроваджувати щось нове і прекрасне", - зазначила Олена Широкова.

Під час семінару місцеві журналісти та активісти ведуть дискусію, спілкуються та задають актуальні питання. Захід триватиме протягом дня. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...