App Store Google Play

Дніпровського суддю-хабарника, якого затримали у кабінеті голови прокуратури, відсторонили від обов’язків

17.10.2017 16:40
Дніпровського суддю-хабарника, якого затримали у кабінеті голови прокуратури, відсторонили від обов’язків

Сьогодні, 17 жовтня, Вища рада правосуддя тимчасово відсторонила від обов’язків голову Кіровського райсуду Дніпра Геннадія Підберезного. Про це  повідомляє Дніпроград з посиланням на онлайн-трансляцію засідання ради.

Клопотання про відсторонення голови Кіровського райсуду Дніпра Геннадія Підберезного подала Генеральна прокуратура. Згідно з ухвалою Вищої ради правосуддя, воно триватиме до 21 листопада 2017 року.

Під час засідання ради правосуддя, Геннадій Підберезний розповів, що наприкінці 2016 - початку 2017 року його познайомили з чоловіком, який просив ухвалити судове рішення на його користь. Справа стосувалась цивільної суперечки та знаходилась на розгляді іншого судді Кіровського райсуду Дніпропетровська.

За словами Геннадія Підберезного, він відмовився це зробити. Однак влітку несподівано чоловік знову звернувся до судді та запропонував йому зустрітися з головою Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким.

Пояснити Вищій раді правосуддя, чому погодився на зустріч Геннадій Підберезний не зміг.

Після цього суддя тричі зустрічався з Назаром Холодницьким - 8, 15 і 21 вересня. Саме під час останніх переговорів дніпровських суддів - Геннадія Підберезного та його колишню колегу Наталію Овчаренко - затримали просто у кабінеті Холодницького на передачі 50 тисяч доларів.

Геннадій Підберезний заявив, що ніяких грошей він не приносив та стверджує, що то була провокація. Втім, будь-які подробиці у справі він повідомити відмовився.

Прикметно, що представник Генеральної прокуратури не з'явився для підтримки клопотання про відсторонення судді. Як зазначив член Ради правосуддя Олексій Маловацький, воно містить в собі численні неточності.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва обрав запобіжний захід у вигляді арешту на 60 діб із можливістю застави у 5 мільйонів гривень для обох суддів із Дніпра – Геннадія Підберезного та Наталії Овчаренко. Однак після внесення застави у розмірі п’яти мільйонів гривень Геннадія Підберезного випустили з СІЗО.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...
Максим Мірошниченко

Як почнеться розвал росії?

Поразку на полі бою путінський режим не переживе. Може в конвульсіях буде оголошення мобілізації, але вона провалиться і режим розсипеться сам собою. Повернення Україні Донбасу і особливо Криму відкри...
Перемовини дають Путлеру тактичну передишку, шанс закріпитися на окупованих територіях, перегрупуватися, обманути і знову піти в наступ, щоби змусити нас до капітуляції. Ми маємо битися, щомиті і...
Раптом мені наснився мій колишній китайський партнер, пан Лю, дуже шанований у Китаї бізнесмен та інвестор, засновник багатомільярдного фонду. Він серйозно дивився на мене і говорив: "Лосія ето оцінь,...