App Store Google Play

У Дніпрі хлопця, який рік ухилявся від призову, примусово призвали у військкоматі

10.10.2017 20:00
У Дніпрі хлопця, який рік ухилявся від призову, примусово призвали у військкоматі

У Дніпрі 24-річного хлопця, який рік ухилявся від призову на термінову службу, примусово затримали у військкоматі для проходження медкомісії. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з посиланням на сторінку заступника керівника обласного військового комісаріату Сергія Полуцигана у Facebook.

У обласному військовому комісаріаті на вулиці Шмідта, 16, затримали 24-річного Василя Кравця, який рік тому, по досягненню призовного віку, отримав повістку та за попередньою медкомісією був придатний до служби. 9 жовтня 2017 року  хлопець сам завітав до військкомату, щоб отримати приписне для влаштування на офіційну роботу. Про те, що відстрочка закінчилася він зробив вигляд, що не знав.

«Василь Кравець говорив зі мною по телефону. Він сказав, що не проти медкомісії. І пояснював, що прийде наступного дня, але його відправили спати в казарму. Коли я подзвонила капітану Устименко, він сказав, що хлопець «виконує свій конституційний обов'язок», - йдеться у дописі керівниці Армії волонтерів Дніпра Юлії Сегеди у Facebook.

Вона переконана, що обов'язок захищати країну тут ні до чого, адже це незаконне затримання та позбавлення волі. Волонтерка стверджує, що такими методами можна лише відбити бажання йти до армії.

«Строкова служба - не добровільна. Юнака доставили на медкомісію в рамках призову. Тільки ухильник - він і в Африці ухильник. І в поліцію подзвонив, і волонтерам-правозахисникам. Це як же в армію не хочеться? В результаті один з лікарів направив юнака на обстеження в зв'язку з підозрою на наявність спадкового захворювання», - пояснив заступник воєнкома Сергій Полуциган.

10 жовтня призовника відпустили. І з великою ймовірністю він буде непридатний для строкової служби.

«Він сирота з дитинства, батьків немає, тому заступитися одразу було нікому. Це посадовий злочин, це перевищення повноважень. Якщо він не напише заяву, я це зроблю», - обурилася Юлія Сегеда.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...