App Store Google Play

У П’ятихатках реконструюють очисні споруди вперше за 20 років

09.10.2017 12:20
У П’ятихатках реконструюють очисні споруди вперше за 20 років

У П’ятихатках обласним коштом реконструюють каналізаційні мережі та очисні споруди. Більше двох десятків років майже 20 тисяч мешканців міста і п’яти навколишніх сіл живуть, наче в середньовіччі – забруднені стічні води зливаються просто в балку. Реконструкція проводиться поетапно й розрахована на три роки. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко, передає Дніпроград.

«За завданням Президента України Петра Порошенка реалізуємо десятки проектів по всій області – будуємо та капітально ремонтуємо школи і дитсадки, оновлюємо дороги. Реконструюємо й очисні споруди. Відновлення каналізаційних мереж у П’ятихатках допоможе створити комфортне середовище для життя людей. А головне – поліпшить санітарний стан міста й навколишніх сіл», – зазначив Валентин Резніченко.

Каналізаційні системи П’ятихаток працювали неякісно понад 20 років – неочищені стічні води потрапляли у річку Саксагань. За словами містян, каналізаційна мережа періодично забивається.

«Очисні споруди давно потребували відновлення, – розповів мер П’ятихаток Олег Малоок. – Тому мешканці міста вдячні очільнику області – нарешті в нас буде чисте місто й навколишнє середовище».

Реконструкцію очисних споруд розпочали у 2016-му – відновили каналізаційні насосні станції та проклали труби в окремих районах міста.

Цьогоріч підрядники капітально відремонтували лабораторію – там воду перевірятимуть на відповідність санітарним нормам. Оновили й інші споруди для різних етапів очистки. Нині завершують реконструкцію дренажної насосної станції. Після проходження всіх етапів фільтрування у балку скидатимуться очищені стоки.

«Ми вже не можемо дочекатися, коли ж поліпшиться наша екологія. Зараз неможливо пройти містом – навкруги суцільні нечистоти. Й порибалити не можемо, – поділився мешканець Олексій Казначеєв. – Добре, що на нас звернули увагу й виділили гроші».

До кінця року підрядники планують установити трансформаторну підстанцію та провести до споруд електрику. Реконструюють і будівлю для перекачування води та насичення її повітрям.

Згодом замінять фільтри, облаштують зовнішнє освітлення та повністю відновлять каналізаційні мережі у місті.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...